Aspirantele iti tin pumnii Sorina!Bafta (451)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Buna dimineata fetele
Poftiti la cafeluta,laptic,ceiuc si micul dejun
madutza imi pare tare rau,nu-ti pierde speranta,o sa vina bebe,o sa vezi.
Si noi tot peste 3 luni putem sa prestam pt bebe,ca trebuie sa fac tratament pt ovare micropolichistice.abia astept sa vina rushii sa pot incepe tratamentul.
Andreea o sa scrie si felicitari Paula,dar mai prin vara.e bine si atunci.
Raluca tare dragut "copilasul" vostru.ii trimite "copilasul" nostru,pisicutza Missy,pupici
Cosmy
Cami





Abia asteptam sa vina minunea in viata noastra.
Trying To Conceive
Baby Dust Needed
Trying To Conceive

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Buna dimineata,palinca spala greata



Poftiti la ,,laptic,ceai.Mic dejun poate va face altcineva ca eu tre' sa fug la munca

Multi si o zi frumoasa si usoara va doresc

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Numai bine ca mi-a luat-o Paula inainte,ea are si mic dejunAmu' chiar ca plec!!!

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

neata fetele

paula, cosminutzamultumim pt micul dejun.

cami acum am vazut mesajul tau. ne e bn cu ele. nu ne deranjeaza cu nimic. mai am momente cand ma supar si zic gata vreau sa plecam sa fim doar noi doi. dar imi trece. chiar dc am vrea nu avem cum sa ne mutam.

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

noi2

nunta noastra

"copilasul" nostru

prajiturele
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Buna dimineatza gagici,

Paula si Cosminutza multumim mult de cafelutza si mic dejun. Salata de fructe arata super.:)
Eu inca astept rushii. Da Doamne sa nu vina si sa fie bebe. Acum ne-a anuntat sefa noastra ca se deschide un post de team leader si ca putem candida. Nu stiu ce sa fac!!!!!!! Daca as sti ca e bebe nici nu m-ar interesa. Dar daca nu e? si daca nu e ... cine stie cand va fi? offfff. Sper ca vineri sa se termine cu nelinistea asta si sa incepem un nou capitol in viata noastra.
Geniusamb sum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Neata fetele! Multumim de mic dejun si cafelutza.
Madutza suntem alaturi de tine, imi pare tare rau.
Fetele eu declar Z1. O sa incerc sa nu ma mai preaocup atat de tare de subiectul bebe. Raman in continuare aspiranta optimista dar ma gandsc ca poate nu este inca momentul sa-l avem. Asa ca intentionam sa ne luam o masinuta. cu ocazia asta o sa fac si scoala de soferi. daca vine bebe e foare utila (si nu numai). Deci, incercam sa vedem partea buna a lucrurilor si cand l-o da Dumnezeu pe o sa fie bine primit. O sa-l mai trimit si pe sot la analize si cam atat. M-am saturat de seringi, de control ginecologic. Mai am 6 polidin, le fac pe alea si stam in asteptare macar o jum de an, bine asta nu inseamna ca nu lucram cu drag si spor. Ce m-am intins.... scuze!
HAI OANA


http://lt2f.lilypie.com/yTe7p2.png
sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

BEBELU tare faza cu maimutele
toate burticoasele si aspirantele


http://lt2f.lilypie.com/yTe7p2.png
sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

katy imi pare tare rau de vestea ta. Chiar acum ma pregateam sa iti scriu si sa te intreb ce si cum. Offfff. No lasa ca cine stie cand vine bebe. Poate luna viitoare . Astept si eu sa vedem ce se intampla. Daca nu vin uratzii pana joi seara, vineri dimineata ma testez. Oricum sunt pregatita si daca e bebe si daca nu e. Daca e bebe voi fi in al noulea cer , daca nu e bebe ma duc la control sa vedem de ce intarzie rushii si ne relaxam. Vorba ta: lucram intens dar fara stres.
Multi multi pupici pentru Katy sa treaca supararea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Joy hai la apel!!!!! parca si tu trebuia sa te testezi zilele astea nu?
Fetelor unde sunteti? haideti s-o incurajam pe Katy ca ea este o aspiranta scumpica si optimista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Katy

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

noi2

nunta noastra

"copilasul" nostru

prajiturele
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput