FIV268

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystyna75 spune:

Multumesc frumos pt felicitari tuturor fetelor. Ioanatugs nu stiu sa activez si nu prea am timp sa stau pe forum pt ca lucrez 10 ore/zi , fara calculator. dar putem vb la telefon daca vrei, pt mine e mai usor asa.!?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Crystyna,bravo,felicitari din tot sufletul,trabuia sa vina si rindul tau...FIV 3 sau 4 ?am uitatuite ca ai avut noroc si ai intuit bine clinica si dr care sa te faca fericita la fiv-ul acesta(tin minte ca oscilai intre 3 dr,parca...)
Sa ai o sarcina usoara si fara probleme pina la capat

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Neata fete,
E placut sa te trezesti aflamd astfel de vesti.
Crystyna, felicitari si multa bafta in continuare.
Ai grija de tine.
Pup tutror si o zi buna
Bruna , ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyna75 spune:

Bytzi fiv 4. datorita d.nei doctor Dracea Laura am mers din nou la Gynera. are o capacitate deosebita de convingere si , in cazul meu, a avut dreptate sa mai incerc inca o data la ea si cu trat., pt ca eu vroiam pe ciclu natural.... si mai am 3 embrionasi la congelat!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

crystyna,mai ai si 3 frigurosi?bravo si cind te gindesti ca tu voiai pe CM natural(imi aduc aminte cind zicei) uite ca nr 4 ti-a purtat noroc.....
Felicitari inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Crystyna, felicitari si sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonel68 spune:

Buna, fetelor.


pe 2 martie am facut beta. Din pacate, n-a iesit tura asta. Beta=2. N-am intrat cateva zile pe forum pt ca am simtit nevoia sa ma adun, sa vad ce fac mai departe. Sunt un pic cam derutata: din 11 fete cu care am fost in serie la MNL, se pare ca au reusit doar 2, dintre care una doar a facut ET cu embrioni congelati. As vrea s-o iau de la capat dar nu stiu cand si unde. Vad ca sunteti multe la Giulesti, dati-mi si mie, va rog, un fir. Cum v-ati inscris, la cine..

Si inca ceva: sunt in ziua 18 de la punctie si inca nu mi-a venit ciclul. I s-a mai intamplat cuiva?

Ma bucur pt Crystyna si pt toate fetele care au reusit. Va urez mult noroc tuturor, sa fie un an bogat in burtici

Simonel 68

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariadan spune:

Buna fetelor.
Eu nu prea scriu, dar am intrat sa va spun ca voi avea gemeni.
va pup pe toate, in primul rand pe Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Dragelor,
va scriu si aici intrebarea mea: pentru progesteron injectabil postET ne-a recomandat pe primul loc Prontogest (dar nu se gaseste in Austria, ci in Italia) - stie cineva daca se gaseste in Romania? Sau vine cineva din Italia care ar putea aduce? Daca nu, voi lua de aici Proluton (dar el spunea ca e preferabil Prontogest).
Va doresc la toate multa bafta
Si ma bucur atat de tare de cate ori citesc succese!


Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariadan

Buna fetelor.
Eu nu prea scriu, dar am intrat sa va spun ca voi avea gemeni.
va pup pe toate, in primul rand pe Catalina


felicitari si sa fie sanatosi

Mergi la inceput