Timisoara, Impreuna! (168) Adieri de primavara

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Danaaaa...io-ti zic de azi LA MULTI ANI! si sa iti vezi toate visele implinite , sa fi sanatoasa si fericita!

Te felicit de azi , ca maine nu stiu ce mai fac si la mine neuronii is din doi in trei si functioneaza sporadic....Te pup si te imbratisez cu mare drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Silvana , cum s-ar zice.......I'm speechless!Deci io il admir la maxim pe Jamie , insa dupa chestia asta de am vazut-o , il ador...Nu pot decat sa sper ca va avea succes si urechi deschise oriunde va vorbi...mi-a placut-ce pacat!-faza in care rosiile sunt cartofi...wtf! si toti copilasii stiau ce-i ketchup-ul , dar nu si din ce este facut...iar urmatoarea chestie a fost treaba cu studentii...absolut genial!
Doamne ajuta sa ii iasa planurile!
Multam' de link , mi-a placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Geta slab mai slab ca in niciun an.Cercei de la popica din sticla de murano.Asa ca sa zica ca sunt cei mai importanti.Si azi de la cei mici am primit martioaredesi m-au vazut prima oara in viata lor.For you teacher

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata


La multi ani, Dana! sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca tot ce doresti! www.floriinconstanta.ro/flori-florarie-online/Garoafe-Flori-de-camp-poza-t-P-n-d_205.jpg" target="_blank">pentru tine

Ana imi pare rau de roza ta, sanatate multa va doresc. las' ca azi n-o sa mai aiba chef de iesit afara, la ce vreme e ...
off, ca nu mai trece odata iarna asta ...
Silvana inca n-am apucat sa ma uit la linkul pus de tine, da' il vizionez cat de curand. oricum, mie tare imi place de Jamie asta ...
Danitin sanatate, sa treaca criza cat mai repede.
Deya las' ca-i bine si asa, imi inchipui ca sunt tare frumosi cerceii.
Doris sanatate multa, nici nu-i de mirare ca ne imbolnavim pe asa o vreme. Ines cum e ?
Mihi esti mortala cu cautatul dupa retete . hai sa-ti spun ce fac eu azi: ciorba de loboda, iar la felul 2 cartofi fierti cu sos de bulion. mancare de post ... ca doar 2 zile pe saptamana reusim si noi sa tinem post. ce mai fac juniorii tai?
Anda sa stii ca eu n-am fost chiar asa de incantata de teatru. piesa in sine e super, dar nu mi-a placut abordarea lor, mi s-a parut ca n-au stiut sa surprinda umorul lui Caragiale, si nu mi-au placut prea mult influentele moderne pe care le-au bagat. per ansamblu a fost ok, dar, cum spuneam, nu m-a incantat.
Mariaa am fost ieri pe la gradi si-am vazut-o pe Ale, tocmai se trezise, a vorbit un pic cu mine. e o dulce ...

no, va las, ca ma cheama muncile,





Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

[b]Dana ...La multi ani fericiti si fara stress!/b]

dragelor multam pt sfaturi culinare...la noi e cu cantec...ca am una bucata mofturoasa Arpi ...si io alaptez...tre sa vad ce manc...

Dani...am fost cu Arpi la Ilie...tot am zis ca te intreb daca el e ok si pt copii mai mari...I-am amintit de tine...sa ma dau mare ca te cunosc...

io nu stiu cum sa ma impart la 6 tre sa merg cu Arpi la Mc la ziua cuiva...si cu Lori la dansuri



va pup ...sa aveti o zi faina...

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dana, o zi speciala iti doresc, multa sanatate si implinirea a tot ce-ti doresti

restu tupei si spor la treburi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

La multi ani, Dana, zile fericite si senine, sanatate si sa ti se implineasca toate dorintele !!!

Mihi, Lori are acum aproape 6 ani si tot la Ilie mergem in caz de nevoie, eu sunt,in continuare foarte multumita de el ... si-a amintit de mine? Si din ciclul sugestii de mancare, azi am avut supa de pui si sarmale iar maine portia a doua din supa si limba de porc cu piure si sos de usturoi.

Ana, cum se mai simte Luana. Sanatate multa va doresc ...

Geta, merci de urare, deja e mult mai bine, dar trebuie sa am mare grija sa nu revina. Unde ai gasit loboda pentru ciorba?

Silva, mi-a placut si mie mult chestia cu Jamie, sunt mare fan. Am cumparat cartile lui care apar aici impreuna cu Jurnalul dar, din pacate, jumatate dintre ingrediente nu le gasesc prin magazinele de la noi, ca sa nu mai zic ca de unele nici n-am auzit.

Is cam zombie, oricum eram obosita, dar acum ne chinuim sa invatam catzelul sa-si faca nevoile afara, asa ca bag plimbari cu el grupa mare ... asa chef as avea sa trag un pui de somn in liniste, macar vreo 3 ore. Dar sa fie liniste ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

La Multi Ani Dana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

fetelor multumesc pentru felicitari si urari [pup[red]

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Am facut o greseala de scris in mesaju de ieri si a iesti o cacofonie "zica ca"".
Dana sa iti dea Dumnezeu sanatate si putere de munca,fericire si tot ce iti mai doresti tu
Danitin mama mi=a zis sa ii pui o punga o plasa ceva si el odata ce el face pipi acolo asa ii ramane locul pentru ca se imprima tare cu miros.Sa stii ca al meu Candy si acu daca mergem in vizita la cineva daca prinde vreo plasa.Asta daca plasa e pe gresie k ei pe gresie mai fac,pe ciment locuri reci.In rest nu are treaba.
Apropos o sa fie taticdeci primesc si eu un pui

Mergi la inceput