Ema autista, mami insarcinata

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

MARI felicitari! Ema va avea un real sprijin in fratiorul sau surioara care va veni.
Sa dea Dumnezeu sa fiti sanatosi cu totii si sa ai o sarcina usoara!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari, Mari !!!
Nu poate fi decat bine, caci stie Bunul Dumnezeu cum le randuieste pe toate. Gandeste pozitiv !
Sarcina usoara si sanatate la amandoi !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

Sa fie intr-un ceas bun. O pupam pe Ema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Va multumesc pentru incurajari, diseara merg la un ginecolog in oras ca sa vad cate saptamani am, saptamana viitoare ajung si la Bucuresti si incep investigatiile.
Am stari de rau cam toata ziua, nu pot sa mananc, ma dor sanii si nici nu dorm prea bine...dar o sa treaca starea asta si SPER din suflet sa fie totul OK.


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari ' si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

avem 8 saptamani
maine merg sa fac primele analize , apoi trebuie sa merg la bucuresti...ma i-a ameteala ca a trecut atata vreme!!!Doamne ajuta sa fir totul ok!

bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari ' si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta23 spune:

Bineinteles ca totul va fi OK!! Bineinteles ca vei avea un bebe sanatos, care sa fie bucuria familiei voastre!! Ma bucur din suflet pentru voi!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

azi am ridicat analizele uzuale si pot sa spun ca avem emotii, insa rezultatele mi-au iesit foarte bine , nimik inrosit, nici la 20 de ani nu am avut asa de bune analizele, doamne ajuta sa fie bine in continuare!

bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari 8+ si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Mari felicitari, sa dea DD sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos!!!!! Ma bucur mult pt tine!

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Am incercat sa ii spun Emei ca va avea si ea un fratior ori surioara...ma pupa, se alinta ca o pisica pe langa mine si cand sta langa mine numai de gatul meu e ...
Asa imi place cand e iubitoare

bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari 8+ si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Maria, felicitari !

ai incredere, va fi bine; cazurile cind si al doilea copil are autism sunt extrem, extrem de rare; in majoritatea familiilor e doar unul dintre frati; tin pumnii, va fi bine, pentru Ema e extrem de benefic, ma bucur mult

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput