Senioare mari,mijlocii si mici (78)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

bruni,maine se stie ceva....azi nu avea vreme acela....

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

am primit un vot, nu stiu de la cine!
multumim

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

sami,ati ajuns???

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

am ajuns galli...de la 3...ca ne-am mai invartit prin Arad,sa cautam un Credit Europe Bank...si nu am gasit...m-am cam ciondanit cu barbatu...ca mi-am luat trolerele de la OMV...si le-am indesat cu genunchii peste mormanele de bagaje pe care le aveam si asa in masina...da era obligatoriu sa le iau...ca in Bucuresti nu le-am mai gasit.

apoi a duarat o groaza pana am carat tot in camera...am fost sa papam...ca facea al meu ca toate cele de foame...si acu ma lupt cu bagajele...ca vreau sa pun totul in dulapuri...ca fac o criza de nervi daca raman asa vraiste.

apoi vreau sa ma dushulez si nani...ca la 7 dimi...tre' sa mergem la clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Buna searaaa!
Ce fac supergagicile???

Maiii...ce frumusele sunteti toate! Cred ca a fost o "ieseala" pe cinste! Mi-e tare necaz ca am ratat-o Dar, poate....intr-un viitor apropiat

Eu azi am fost cam terminata...ca mi-a venit ieri cm-ul si azi s-a dezlantuit M-a durut burtica....au au au, burtica mea!
Acum sunt un pic mai bine...dar am dormit vreo 3 ore
Deci Z2-a de CM

Va pupilicesc dulceeeeee!

Bebitulee..mai asteapta un pic, stiu ca esti nerabdatoare, dar sincer...e prea devreme sa se arate bebelul la iveala pe test. Doamne ajuta!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

am primit un vot, nu stiu de la cine!
multumim



De la georgetani din CT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Eu am votat, ceva mai devreme!
Dar pt ca sunt mica micaaa...precum o furnica...nu m-ai vazut Gallicutzo!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Sami, inghesuie-ne si pe noi intr-un troler si ia-ne cu tine la clinica. Cica dom' doctor e dragut.
Pe sistemul "daca tu-mi arati, iti arat si eu", sa te lase sa-i faci o poza, daca el iti face eco.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

nico...asa e...e frumushel dom' doctor
nu mai spune de 2 ori...ca ma trag in poza cu el
are 39 de ani...si nush daca are copii-am cautat io pe net...ca eram curioasa...da' n-am gasit vreo informatie despre viata lui personala

uite-l aici...da in realitate arat cu mult mai bine...parol!!!

http://www.ivfpregnancycenter.com/repository/th3_kovacs1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

maaaiiii........ce rau imi pare ca am ratat intalnirea cu voi
imi pare tare bine ca v-am vazut...si abia astept sa va intalnesc si live.

am avut ieri o zi absolut tembela....absolut nimic din ce aveam programat nu mi-a iesit...sunt nedormita de ieri dimineatza...si nu-mi vine sa cred ca am ajuns la Buda...ca sunt in pat...si ca m-am linistit naibilor.

Mergi la inceput