Senioare mari,mijlocii si mici (78)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

ce frumos povestiti voi de intalnire
sunteti toate minunate..adevarate prietene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Fetelor si mie mi-a facut placere sa va vad. Am zambit uitandu-ma la poze, as putea zice cu mult drag, fara sa exagerez!
Sunteti frumoase si fiecare dintre voi este o prezenta deosebita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

bruni, toate suntem prietene.

ma uitam ieri la noi, si daca imi amintesc bine chiar i-am spus lui baby, cat eram de avide de informatii, de orice sfat, de orice ne-ar putea ridica sansa si moralul.
adevarate devoaratoare de tot ce ne-ar putea ajuta ca visul nostru sa devina realitate.
la un moment dat nu mai stiam unde sa ma uit, sa ascult, sa aflu ce m-ar putea interesa, eram un adevarat roi de albinute harnicute,care ne intindeam antenutele sa prindem orice din zbor.
a fost frumos,parca ceva s-a sudat intre noi.
suntem diferite ca varsta, caracter, dar in ac timp toate suntem una si aceeasi pt ca toate avem acelasi vis.

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Soricico, lasa vrajeala...hai treceti la povestile cu chelneri.
Ce au zi cand v-au auzit vorbind de ginecologi PAP-uri si monitorizari?
Cred ca se prapadeau de ras de guralive ce erati.
Pun pariu ca nu vorbeati in soapta.
Apropos, un ceai de branca ursului ceva, nu v-a servit nimeni?

Banuiesc ca nu au avut curajul sa-si arate amuzamentul ca era vai de capul lor daca intra pa mainile voastre
Oricum, ma bucur nespus ca v-ati intalnit si ca astfel v-ati intarit relatia de prietenie..
Sper sa va intalniti cu toatel peste vreo 18 ani la petrecerea de Banchet a progeniturilor actuale si viitoare.
Sa fiti invidioase pe rochitele fetitelor lu' Lumi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

mona, de chelner ce sa spun????

nasa stie mai multe, ca tot radea spre ea cand ne facea poze.

in schimb, vio este mortala.a sunat-o sotul la un moment dat si a inceput sa vorbeasca cu el in 3 limbi.super tare


la urmatoarea intlanire poate apari si tu ca sa ingrosam randul 'blondelor".

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mona40

Soricico, lasa vrajeala...hai treceti la povestile cu chelneri.





luminita


fetele pe mine ma enerveaza ciclul asta, nici nu vine nici nimic nu e...am facut ieri test si desi m-am zgait in el toata ziua, nu vrea doo si pace



http://clipedinviatamea.blogspot.com/ - DESPRE INFERTILITATE SI NU NUMAI...

http://www.fertilityfriend.com/ticker/28667f/ttc.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Sa va zic ce lucru interesant mi-a ramas mie in minte? Pastila albastra pusa sub limba ...

Luminita de Holanda, cand io am zis ca surorile noastre mai maricele sunt niste doamne cochete si elegante, te-ai suparat.
Dar, iata, am si exemplul concret: cand s-a propus sa facem poze, cine crezi ca a scos rujul instantaneu?!

_
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL



Cine a scos rujul Nico?..Tu?..
Pai hai sa te 'raportez' si eu la fete Pai pe langa " cochete si elegante" ai mai zis si "...cu papuci, capotzel si..bigudiuri"

Cam asa suna descrierea doamnelor mai "maricele", adicatelea a mea!
Una peste alta m-ai facut sa rad, sa fii sanatoasa!

Fetelor va pup pe toate-toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Soricea, pe nasica nu o baga in seama ca ea e "desturbata" ca sotiorul departe. Ea nu e cu mintea limpade...Da' voi celelalte n-ati inghiontit vreo unul?
Sau nu sunt chelnerii pe la noi ca cei din Dominicana
Pate usurosi sunt...dar doar pe maini...beah...ce scot si eu din gura..


Angi, poate totusi...mai asteapta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

deci io mi-am facut test azi si e negativ. deci pregnilul s-a dus.
ce sa cred, ca nu mi-a reusit sau ca e prea devreme, ziua 8 a dupa ia?

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

mai fetelor?care a fost faza cu pastila albastra?ca baba a auzit ceva,dar nu auzit bineca eram cam in diagonala cu Beatrix si mi am auzit decat de o pastila pe care o bagi sub limba Si nu i-am zis sa zica mai tare...ca poate dormea aia mica din burtica
Mona,doar un chelner se cam hlizea,dar la Nasica, ca ai vazut de ochi are.Chelnerii nu prea au auzit ce vorbeam noi ca nu prea stateau pe acolo,noi eram la etj 1 si ei erau pe jos.
Luminito,nu ai ghicitBeatrix a scos ruju...cu toate ca eu eram cea mai Doamna,ca aveam 2 luni in plus fata de ea
Soricel,sa stii ca nu sunt chiar asa calma,dar nu puteam rade ca ma tinea burta Cand ma apuca ...am stres in mine cat Casa Poporului
Eu sunt pentru intalnire lunara!
Galli,nu am auzit telefonu ca eram prin piata.Ca este cald afara si decat sa stau pe scaun la calculator,mai bine casc gura prin piata
gasca de fete

Mergi la inceput