*LMA!* Puiuti de Randunici 2008!! (380)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ufff...cum vi se pare sa gatesti pe aragaz si sa speli copilul in cada in acelasi timp? Deh, daca am acum barbat afacerist si sta plecat pana tarziu...Dar hai sa nu ma plang, ca incepe si la el sa mijeasca soarele la orizont. Viata e frumoasa.
(o sa ziceti ca de ce nu gatesc DUPA ce culc copilul; pt ca dupa-cad lata, de-aia)
Sovi, mai mult ca sigur am eu o seringa in plus, ca le-am colectionat special pt diverse nevoi; numai ca, schimband casa, inca mai sunt chestii pe care nu stiu pe unde le-am asezat. O sa caut. Si, nu mi se pare aiurea sa incepi diversificarea in niciun fel, e o treaba f dificila si scopul final e nobil. Daca nu ma insel si Gecko a debutat la Cel mai Frumos cu seringa, nu?

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Gand la gand cu Olgu
Maia, ce fain ii sta frumuselului pe trici! Hai, mai, si face el singur puzzle-urile alea??? Oare Iulia de ce nu vrea? (ca nu stiu daca ar putea sau nu, dar rabdare sigur nu ar avea)

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Naty asa e, si Gecko ii da dea la fel minunatului, dar nu e f incurajator, ca imi amintesc ca pana sa il dea la gradi, numai asa manca. Dar na, se putea si mai rau, adica sa nu manance deloc, nicicum.

Olgu, i-as fi dat cu degetul, dar consistenta nu imi permite. Te inteleg cu rosul seringilor, ca sasa atat a bazait dupa asta azi cand m-a vazut cu ea... dar l-am aburit, nu dau eu vrabia din mana

Fete, care e treaba cu Zoze, parca azi mergea la eco? ma asteptam sa fi zis ceva pe aici... sau a zis si mi-a scapat? sper sa fie ok.

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Buna seara
lyvy nu are importanta cate kg iei, nu te gandi la asta, sa fiti sanatosi, tu si bebe si dupa sarcina vezi tu, poate se duc toate lui Iris frumusik
Mihutza pe daria a 'vazut-o' soacra ca se uita asa si ne-a , ii distrageam atentia, ca altfel cu cat insistam ea tot asa se uita;si zice al meu ca s-o lasam balta si asa a si ramas Poate asa este si la Andra
Naty, habar nu am cuvintelul! Doamne ajuta sotului sa iasa ffffbine toate afacerile. Nu te necaji ca nu face Iulia puzzle, ei ii place sa faca altceva.
Ca tot veni vorba de ghicitori, ce credeti ca inseamna SAVO (cu s de la soarece) si accent pe O; ca am avut reale probleme pana am aflat ce inseamna.
Sovi multumesc am bagat la cap. Bine am tinut minte ca ne-ai spus , dar nu am gasit ce si unde
Maia, sa se bucure de jucarele ca tare dragute sunt!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

maine ma duc la BE, sa vaz una-lta, Bitza mi-a lua azi puzzleul cu cifre, sa nu cumva sa nu mai apuc maine..
Muf parea ok acum, pe seara, parca nu mai schiopata..
Maia, super trici si puzzleurile
..cred ca am dat si eu peste o trici kettler la pret bun, ca a Sashului, o are cineva de vanzare, ma sfatuiesc maine cu iub si vrem s-o luam...acuma, cat de mare o fi, unde o tin? sper sa incapa in portbagaj si acolo sa ramana parcata!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Sovi, parca a zis Zoze ca si-a amanat eco pe maine dimineata, ca astazi sa fie doar cu puiutz blondutz de ziua lui!Sper sa fii inteles bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Maia, am vazut si eu pozele Vad ca are girafa dinaceea pe care se sare cu fundul. E buna? il pasioneaza? se cade usor de pe ea?

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salutare.

Azi, baie fara smiorcaieli . Si inca are muci... dar ii trec, nu??

Sovi, si Matei roade toate siringile de Nurofen pe care le prinde. Ajung la gingii si asta e! Spor la diversificat! Daca te temi de siringa, mai stai o saptamana si incearca iar. Zoze a zis ca amana pe manie eco, ca azi vrea sa se dedice lui Mihai.

Olgule, eu astept sa divorteze Dudu de Sophie sa o fur pentru Matei
(Mimo parca era la gagaje??)(Stai Mimo, nu da! Glumeam!!!)

Am mers azi intr-un deichmann si nene, sa mor de ciuda! Sandale pentru Matei faine, caut 24... nu gasesc: erau fie 4 cutii de 22, fie 5 cutii de 26... Astia nu sunt zdraveni? (daca va intrebati de ce ii iau sandale de acum, va si raspund: fiindca atunci cand caut nu gasesc!! , si nici nu erau la reducere )

Ma duc sa rontai un mar si mai dau o tura pe DC... dupa care nani. Somn usor!

---------------------------------------------
Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Citat:
citat din mesajul lui dudurutza

Sovi, parca a zis Zoze ca si-a amanat eco pe maine dimineata, ca astazi sa fie doar cu puiutz blondutz de ziua lui!Sper sa fii inteles bine!

mami de Daria




Luny, trici nu e f mare, neavand multe briz-brizuri pe ea.

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Nicio sansa Nicoletaaa Acu' vin peste tine, nu te temi?
Am intrat sa va spun ca-s aproape gata..gata lata, moarta, franta...vai de steau lui de concediu, nu mai vreau concediu cate zile oi avea ...si vorba lu' Olga, numa' de nu mi-as rupe ceva
Va pupa baba, aveti grija de Dudel, ne vedem peste o saptamana

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput