FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

am scris ca o analfabeta dar intelege-ti voi ca sunteti fete istete, andy e pe mine si biata tst la cat o buseste andy nu mai bat bine tastele.va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Inna-sper ca te-am votat,adica doar trebuia trimis codul,nu?
Eu asta am facut!
Cipcirip ce ma bucur ca ai intrat! Eu zic ca inca poti spera pana marti cand afli valoarea betaHCG-ului si mai ales daca nu-ti vine ciclul... Musai sa intri mai des,mai ales acum ca Bytzi a luat o pauza... Tot cu Mutuliga ai facut inseminarea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Rodicuta tot cu Mutuliga. Nu-mi vine CM dc iau progesteron. Eu credeam ca am rez pozitiv pt ca am avut semne shi mai am shi acum dar totul se datoreaza progesteronului


Cirip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Mai bine iei in continuare progesteron,pana stii sigur daca esti insarcinata sau nu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Da Rodicutza, asa o sa fac dar sperantza mea e aproape zero.
Inna am votat shi eu. Nu mai fac test de pp pt ca nu mi-am mai cumparat, ashtept rez la BHCG.
Iuca LA MULTI ANI !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Cip din pacate in z 14-a........nu prea mai are sanse sa se pozitiveze , doar daca nu a fost testul bun , ceea ce nu prea cred
Off , secretoaso , daca stiam iti tineam pumnii !
Totusi si sper sa fi fost vreun lot de teste expirat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Simonete nu am vrut sa spun nimic pana nu eram sigura ca totul e bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

As vrea sa ne felicitam cu toatele pentru ziua de maine, si mamicile si viitoarele mamici, pentru ca este o zi speciala pentru noi toate. Sa fiti iubite si fericite si sa vi se indeplineasca cel mai de pret vis...de a deveni mamici! Va pup pe toate fara exceptii si va doresc sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

LA MULTI ANI IUBITELE! SA FITI IUBITE, FERICITE SI SA VA IMPLINITI CAT MAI CURAND VISUL DE A DEVENI MAMICI.VA PUPAM DULCE DULCE .

poze andy
http://picasaweb.google.com/stamate32/BebeMic?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

cip multumesc

La multi ani dragele mele

Mergi la inceput