INSEMINARE 63

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxi25

mi-a raspuns kovacs, m-a programat pt ecografie in ziua 12, duminica pe 28 martie; mi se pare foarte ok ca vine si in weekend; aici cu greu reuseam sa-mi fac o ecografie sambata; din experientele trecute, cred ca inseminarea va fi pe 30 martie

multa bafta tuturor, acum incerc sa-mi gasesc cazare


o sa te imprsioneze placut muuuuuuuuuuuulte lucruri la kovacs.este un profesionist.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabrinela spune:

sensibila sa-ti traiasca fetita,sa fie sanatoasa si sa va bucurati de eamary80 eu sunt bine,nu am nicio veste,iau in continuare branca ursului.Pe forum intru mai rar,tu ce faci?nu ai mai intrat pe mess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

buna adipapazi, multumesc de incurajari; multa bafta la punctie, sa fie cu ochisori

si noi tot la helios o sa stam; dr kovacs mi-a lasat o impresie buna la prima intalnire, sper sa fie bine si la inseminare

acum fac stimulare doar cu clostybelgit, ca la prima inseminare, cand am avut 3 foliculi; cred ca nu a vrut sa-mi dea stimulare mai puternica ca sa nu fac hiperstimulare inainte de FIV, in caz ca inseminarea e nereusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

roxi25, ce pot sa iti zic despre PK este ca e specializat in low responderi, deci esti pe maini bune!daca da el de cap si la fet cu probleme, darmite la celelalte!

Mergi la inceput
Mergi la inceput