Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Am reusit si eu sa pun poza cu

Dragaica-mie imi era rau de la elevit si am schimbat pe materna...acum e mai bine...incearca sa le schimbi...

Aelita-si voi la fel cum te simti...au trecut greturile?

Beilustef-vazut butika

Baby-super bancurile

n buna


Bamboletta 13+ si Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Maya contul comun este gmail-ul. Nu intri pe picasa ci intri pe gmail...e ca la yahoo mail



17+


Multam Baby! Parola cred ca este la fel ca la poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Dragaica, eu iau acidul folic si Elevitul de mai mult timp, si cand ma pregateam de bb, la recomandarea medicului. Am de gand sa iau pana ce inchei alaptarea (sau macar primele cateva luni de alaptat).

Burtici, noapte buna!

Alina 17+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Fetelor, cine intreba in penultimul capitol de Lomexim ovule?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Dragaica,schimba vitaminele,sunt mici diferente intre ele,si poate e ceva ce nu iti place.
eu cand nu eram gravida,nu suportam un tip de vitamine,imi era rau de la ele,contin ceva ce nu suport,daca luam altele nu aveam nimic.
chiar azi m-am uitat la doua prospecte de vitamine pt gravide,si desi se spune ca ar fi la fel,sunt mici diferente .fa o pauza decateva zile sa vezi daca intr-adevar de la ele ti-e rau.
ca mie imi e si nu iau

Bamboleta,nu pot sa ma plang de greturi,nu vomit,dar o stare asa de leguma sfrijita am...Incep si eu cu vitamine,ca se pare ca e ceva lipsa la bord.

15+
Sofía (2ian2007) ,Andrés(22mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui aelita

Dragaica,schimba vitaminele,sunt mici diferente intre ele,si poate e ceva ce nu iti place.
eu cand nu eram gravida,nu suportam un tip de vitamine,imi era rau de la ele,contin ceva ce nu suport,daca luam altele nu aveam nimic.
chiar azi m-am uitat la doua prospecte de vitamine pt gravide,si desi se spune ca ar fi la fel,sunt mici diferente .fa o pauza decateva zile sa vezi daca intr-adevar de la ele ti-e rau.
ca mie imi e si nu iau


15+
Sofía (2ian2007) ,Andrés(22mai2008)



Asta am facut, am 3 zile de cand nu le mai iau si ma simt super, dupa ce le iau imi vine sa vars, imediat....deci e clar ca e de la ele.
Abia le cumparasem , am sa caut alta marca.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita de 14+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dragaica

A vazut cineva intrebarea mea despre vitamine de pe ultima pagina???????

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita de 14+

Poti incerca Elevit, nu le lasa ca ai doi, o sa-ti manance si fulgii din tine (oase, dinti, par, unghii, fara gluma!)
Eu iau unu jumate pe zi si 4 MagneB6, fier, si abia acum mi-au iesit analizele bune la CA, FE, MG, anemie, m-au lasat si durerile de cap.
Acidul folic se ia doar in primul trim, dupa e suficient cel din vitamine.





Shery 18 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

burtici, ajutati/ma si pe mine cu... am intrat pe www.gmail.com, user iul.aug2010, am bagat parola (de la picasa... acolo merge) si/mi spune ca e incorecta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

burtici, ajutati/ma si pe mine cu... am intrat pe www.gmail.com, user iul.aug2010, am bagat parola (de la picasa... acolo merge) si/mi spune ca e incorecta...

ucenic(aspirant) burtica


ti-am dat un pm

tina 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Elena, ti-am vazut burtica

tina 18+

Mergi la inceput