Cu dragoste din Iasi (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Neata Lacramioara. Dar iubita cea mica se simte mai bine? O mai doare spaticul?
Nu te ''teme'' ca nu dai peste respectiva ca ''munte cu munte se intalneste, dar om cu om..."
Iti doresc o primavara frumoasa, fara evenimente neplacute si cafele pe care sa le bei fericita.
Ah, era sa uit ca e weekeeeeeeeeennnnnnnnddddd Yupyyyy

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Buna seara si de la mine!
Va multumesc din suflet pentru raspunsurile referitoare la operatia de polipi.
De vreo 2 saptamani ma lupt cu raceala lui Andrei, Acum a luat si Alexia si parca ma incearca si pe mine.
E greu dar va trece perioada asta cu virusi.
Va pup.

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Azi e ziua martisorului, asa ca va doresc o primavara frumoasa, plina de bucurii si ce va mai doriti voi si
Si o fierbinte si aromata....

Iasmin, multumesc, Gaza e bine.... nu se mai plange...

ionika, multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Lacramioara multumim mult si de cafea si de urari.Si un martisor din partea mea ca sa iti insenineze ziua:


Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Sa ma laud putin...

http://talentedenazdravani.ro/blog/2010/02/28/martisoarele-lui-alexandru/
http://www.talentedenazdravani.ro/concurs7-3.htm

Pe linkurile astea sunt martisoarele facute de Alex (Alexandru, Iasi) - ne-am inspirat dupa ce am vazut pe tarabele din oras! - pentru un concurs, la care aproppos sunteti invitate sa va lasati copiii sa participe, cu cat mai multi copii din Iasi cu atat mai bine(!!), intre copii.
Mai intai sunt cele care nu s-au calificat in concurs is apoi cele care vor participa... nah, sa ma laud putin si eu ca nu am mai facut-o de mult!!!

Ideea e ca am avut ceva activitate insaptamana care a trecut! SI continuam...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=gN6O9038CI0

O primavara frumoasa si fericita alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

PRIMAVARA FRUMOASA,PLINA DE INTAMPLARI FERICITE SI ALEGERI INSPIRATE!!!!
Carmen felicitari lui Alex sunt foarte frumoase martisoarele.Ieri l-am inscris si eu pe Alex la engleza(el e in grupa de la 11:15,cu Alexandra) si l-am vazut pe Alex al tau in pauza era foarte vesel si plin de energie.

O zi plina de surprizeeeee!!!!
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

va doresc sa aveti o primavara plina de soare, dragoste, speranta si copii sanatosi si frumosi!

Carmen,
faina ideea, o sa o punem in aplicare pt 8 martie
bravo lui Alex!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Azi il duc pe Alex la dentist probabil va trebui sa ii extraga 2 dintisori... am vazut cum crestea dintisorul primul dintisor, in spatele dintelui de lapte dar nu m-am gandit ce viteza are! Asa ca aseara cand l-am vazut ca e aproape la fel de inalt ca cel de lapte din gurita lui... azi il duc la dentist...
Problema e ca acest dintisor creste mult mai lat; el are dintii spatiati si micuti, ei bine asta care creste ocupa spatiul unui dintisor de lapte, spatiul gol si un pic din al doilea dintisor, asa ca banui ca ii va scoate doi... si nu se clatina decat unul si inca f putin...
Tineti-mi pumnii sa nu il traumatizeze, ca tare sperios e Alex si tare imi e de asta...

Acvi, ma bucur ca ai facut-o. Alexandra e o tipa super, ii va placea mult lui Alexino.
Asa de cuiozitate, Alex al meu alerga peste tot, nu? 'vesel si plin de energie' e un eufemism pt neastamparat? Stiu ca nu sta locului o clipa in pauza...
El rezista f bine o ora si inca vreo 30 de minute din a doua ora e un ingeras, dar apoi gata, nu mai poate sa stea. Se simte diferenta de varsta...
Alexino e la moovers?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Va doresc sa aveti o primavara frumoasa, insorita si plina de bucurii de la familie si cei din jur!!!

Ieri am fost la un spectacol cu ocazia zilelor scolii copiilor mei. A fost grozav, avem niste copii talentati . Mi-a placut foarte mult grupul lor de muzica populara si dansuri...chiar a fost muzica populara autentica, nu manele sau modernizata...au avut si piesa de teatru si dansuri de societate si cor si multe, multe altele. Baiatul meu cel mare e singurul corist din corul de fete, iar cwel mic a participat de joi pana duminica la concursul de sah. A pierdut...dar vorba lui, important e ca a participat si au acumulat experienta.

Carmen, superbe felicitarile lui Alex, ai un adevarat artist acasa!
V-ati ales babele?
Acum a iesit soarele, asa ca se pare ca primavara totusi chiar bate la usa...si aintrat c un picior.

O zi minunata si sa avet o zi superba,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput