Pufuleti cu mamici sexy de Ian-Feb 2010 (135)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Mesaj de la Ioana_fota.

"M-am internat si pana vineri stau cu Gynypral. Apoi mai vedem. Va pup! Ioana!"

Stai cumintica Ioana si bebe sa nu fie curios ca nu mai e asa soare afara!!!

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


ioana ,multa sanatate!
bebe ,sa ai rabdare,inca nu e timpul sa te intalnesti cu mami si cu tati!



cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

lorex nu o treci pe mesteacan la mamicute?
ca e tot gravi,saraca...

pupam fata priceputa la tehnica...

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze




gata, am trecut-o, gand in gand cu bucurie!
si am schimbat si titlul capitolului!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu Bobitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Ioana, sa-si faca efectul Gynypralul, stai cuminte, sa stea bebe acolo macar inca 2 saptamani!
Succes!!!!


Multumim mamicilor care au intrat sa ne dea completari la datele de pe prima pagina!
Le asteptam si pe celelalte!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu Bobitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oani_2002 spune:

Salutare si de la noi! Sunt in urma cu 2 capitole , sunt in urma cu mailurile, sunt in urma cu somnul...nu reusesc sa recuperez nimic, pe nici un plan. De 3 nopti ne chinuim ingrozitor cu durerile de burtica, de pe la 3 pana dimineata. In prima noapte m-am simtit super vinovata, ca a facut mama ciorba de fasole boabe pt sotul meu si am gustat si eu In ziua urmatoare am baut o cana de lapte si am mancat 3 bucatele de ciocolata (Ci , vorba lui cristies), dar ieri am tinut regim strict si azi noapte a fost mai rau ca niciodata!
ieri pregatisem un mesaj pe care n-am ajuns nici sa-l termin, nici sa-l trimit, asa ca il trimit acum, desi poate deja e dezactualizat, dar daca tot l-am scris...

Mesajul de ieri:

Cris.d - oao! Cum rezisti, mami? Lucas a inceput de 2 nopti cu dureri de burtica, asa pe la 3...azi noapte s-a trezit la 2 si a papat, apoi la 3 cu scanceli de caca si n-a mai dormit pana pe la 7. Nu plange tare, dar se chinuie ingrozitor, cu toate masajele mele. Asa ca azi am fost zombie.

cris_mario -tot mai frumoasa e printesa ta! Si Mario e asa de scump! Sper sa gasesti cea mai buna solutie la pb cu cercelusii.

haircut - sper sa treaca cat mai repede saptamanile grele cu gipsul si sa se recupereze Maia de tot! Curaj si putere, mamico!

larisel - ce printese frumoase! Trebuie ca-i greu cu 2 gagalici, mai ales daca au nevoi simultane. Babi a plecat de tot sau doar intr-o mica vacanta? Si soacra ta presupun ca nu sta foarte mult, daca a venit la medici. Vergeturi am si eu multe, multe, dar de la cealalta nastere, cu toate cremele si uleiurile lui peste. Acum n-au mai aparut altele.

cristies - minunata ideea cu pozele, trimit si eu una cu bebecu meu

mamidepuiuti - mai bine ziua carait decat noaptea ca al meu. Eu nici nu-l pot lasa sa carraie deloc, ca-l trezeste pe André, care doarme ca un iepuras, si se complica treaba.

AAm vazut si bbi frumosi de Beatrice, Blue_rain, DandanaG si altii tot la fel de frumosi si de scumpi.

mralu - felicitari pt bb Matei

nikol_f - felicitari pt bb

lalitica_2000 - ma rog pt bebe David


38 + Lucas + André (30.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

lorex nu o treci pe mesteacan la mamicute?
ca e tot gravi,saraca...

pupam fata priceputa la tehnica...

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze







gata, am trecut-o, gand in gand cu bucurie!
si am schimbat si titlul capitolului!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu Bobitza


esti totala...
cand ma privesc in oglinda,vad ce "sexy" sunt...



dar e de bine...ne faci sa privim cu optimism spre viitorul mai mult sau mai putin indepartat...





cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Oani, bine ai revenit! sa treaca efectul noptilor nedormite.

Lorex... sun la nutritionist ca nu se mai poate .

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oani_2002 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Plateea, uite poza cu caruselul! Sa nu ma invidiezi ca se joaca singur... azi dimineata era cu patura peste nasuc si se tara sa iasa de sub ea... Si in poza se vede cuta de la paturica, tot pe principiul tararii facuta...
In plus nu mai are stare deloc: ieri cand sa-i dau Infacol s-a sucit si s-a invartit pana si-a pus in ochi si a inceput sa zbiere... eu nu intelegeam de ce.. intr-un final am realizat ca-i mirosea ochiul a portocale, spala-l, suceste-l (tipa de nu se putea), a mai venit si tat'su ca are ochiul iritat, ce-a patit, mergem la spital, pe prospect nu scria nimic de intrat in ochi. Dimineta nu mai avea nimic la ochisor, dar se zgariase pe obraz de toata frumusetea si-i cursese sange care facuse rana de 15 ori mai mare, iar m-am speriat... spala-l... si tot asa.

Asa ca azi am - n-am timp trebuie sa fac niste cearceafuri de invelit care sa intre sub saltea ca sa nu se sufoce cu paturelele. Si inca una... l-am lasat pe o patura si eu am plecat la strecurat taratele iar taica-su pregatea baita si cand am venit se tarase de pe patura si se intorsese pe burtica. Fara sa planga incerca sa se ridice ca la flotari... Nu stiu cum am ajuns la el...

Xela, uite ce poza mi-au trimis fetele. Nici mie nu mi-e dor de serviciu, dar cum sunt oarecum workaholica prietenii mei sunt oamenii cu care lucrez (am lucrat) si normal ca mi-e dor de ei, de atmosfera...

Ca tot se vorbeste de tigari si cafea... eu ieri cand ma plimbam cu bebe m-am intalnit cu un prieten care fuma... cat am vorbit cu el numai la tigara m-am uitat... Mai am patru luni si implinesc un an de cand nu mai fumez...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


cristies, ai baiat mare! Deja se intoarce singur? Ai grija, nu-l mai poti lasa nesupravegheat sau neprotejat in varful patului!
Se joaca singur? E flacau in toata regula!
Si inca cave, in cat timp ii dati voi pipeta de infacol, ca eu m-am chiunuit de numa numa si am sfarsit prin ai da preparatul de aici, cu o concentratie mai mare si foarte dulce, doar pt ca se da mai repede.

38 + Lucas + André (30.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

pup fetele sexy

acu am vazut ca a raportat si Geo76
BRAVO GEO! FELICITARI! Dar nu ne-ai sus numele fetitei
Te asteptam mai des pe la noi!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu Bobitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oani_2002 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Mesaj de la Ioana_fota.

"M-am internat si pana vineri stau cu Gynypral. Apoi mai vedem. Va pup! Ioana!"

Stai cumintica Ioana si bebe sa nu fie curios ca nu mai e asa soare afara!!!

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


Ioana, stai cuminte in spital cat e nevoie! sa mai stea bebita un pic in burtica! Sanatate multa!

s-a trezit bebecu, sper sa recuperez totusi capitolul trecut.
pup

38 + Lucas + André (30.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

oani sa va treaca uratzii de colici...

lorex ......hmmmmmmmm... parca m-am desprins dintr-o panza de-a lui rubens...cantitate,mama...cantitate...

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput