Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 88

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

alex, de mult ma tot chinui sa-ti scriu referitor la iesitul la shopping. EU personal cand fac shopping ori il chem pe tata sa stea cu el iar daca se intampla in weekend il las la ai mei. SI da, asa cu carat toate dandanalele dupa mine. NU iti ia mai mult de juma de ora sa impachetez totul inclusiv pe el. Tin sa-ti spun ca eu ma car si cu blender si cu castronele, cu tot (desi acum m-a troznic ca as putea sa las un castronel si o lingura la mama)
Acum depinde cata incredere ai tu in persoanele cu care o lasi. IAr daca o iei cu tine, ia apa incalzita mai tare intr-un biberon, in sacosica din aceea antitermica si intr-un alt bibe bine uscat lapticul praf si le combini la fata locului. Zgatix e cel mai fericit cand ia masa in oras

SI am uitat sa va spun cea mai tare veste, adica faptul ca l-am lasat pe Zgatix sambata peste noapte la ai mei si a fost un fericit. SI vorba unui prieten: Tu cand erai mica, nu te simteai cel mai bine la bunici??

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Cristina in jur de 12 e super ok, sper sa se mai incalzeasca un pic. Acum sunt 7 grade.

Pe Alex o sa-l imbrac in costumasul de fas (care nu e f gros), dar cred ca ii mai pun si o bluzita sau un costumas sub el.



mami fericita de Alex

7 grade? s-o fi stricat termometrul meu de arata 1 grad?

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25



Deocamdata e doar 1 grad afara, daca ramane asa cred ca pun si eu cosmonautul de fas, ca nu am ce face.



1 grad? Termometrul meu arata 7.4. Sper ca nu ma pacaleste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

alex, de mult ma tot chinui sa-ti scriu referitor la iesitul la shopping. EU personal cand fac shopping ori il chem pe tata sa stea cu el iar daca se intampla in weekend il las la ai mei. SI da, asa cu carat toate dandanalele dupa mine. NU iti ia mai mult de juma de ora sa impachetez totul inclusiv pe el. Tin sa-ti spun ca eu ma car si cu blender si cu castronele, cu tot (desi acum m-a troznic ca as putea sa las un castronel si o lingura la mama)
Acum depinde cata incredere ai tu in persoanele cu care o lasi. IAr daca o iei cu tine, ia apa incalzita mai tare intr-un biberon, in sacosica din aceea antitermica si intr-un alt bibe bine uscat lapticul praf si le combini la fata locului. Zgatix e cel mai fericit cand ia masa in oras

SI am uitat sa va spun cea mai tare veste, adica faptul ca l-am lasat pe Zgatix sambata peste noapte la ai mei si a fost un fericit. SI vorba unui prieten: Tu cand erai mica, nu te simteai cel mai bine la bunici??

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Sar'mana de idei, probabil asa voi face, mai ales ca nu am nici o emotie ca nu ar sta cu mama...pupici!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009

Citat:
citat din mesajul lui alex25



Deocamdata e doar 1 grad afara, daca ramane asa cred ca pun si eu cosmonautul de fas, ca nu am ce face.



1 grad? Termometrul meu arata 7.4. Sper ca nu ma pacaleste.



mami fericita de Alex

hai ca suntem de coma!!!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Alex hai ca am fost tari cu termometrele. Daca ai din acela clasic eu zic ca e mai bune, al meu transmite de afara temperatura celui din casa si poate mai adauga ceva pe drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

neata fete dragi. ati visat frumos? ati fost cuminti?

Luci, multumim de intrebare, Carol este un nazdravan. studiaza tot ce prinde, roade tot ce prinde (cele mai gustoase sunt degetele noastre), nu prea doarme ziua da' ne descurcam. Rade in hohote NUMAI cu mine si eu sunt tare mandra de asta. M-am uiatat si eu aseara la pozicile lui David. o sa fie unmaaare cuceritor cu ochisorii aia. Alain Delon scrie pe el



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

uoooof ce-as veni si eu la moghioros (eu stau in Romana ) dar la 12 e super peste mana ca la 1 cred ca vom papa. data viitoare poate ma lipesc si eu



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Monica asa este, pai nu erau cele mai frumoase vacante la bunici? Si eu planuiesc o iesire intr-o seara, sa vedem, sa vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

uoooof ce-as veni si eu la moghioros (eu stau in Romana ) dar la 12 e super peste mana ca la 1 cred ca vom papa. data viitoare poate ma lipesc si eu



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Nu poti sa-i dai sa pape in masina?

Mergi la inceput