Dansez pt tine - 9

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Si eu care veneam cu vestea ca si www.cancan.ro/sport/extrafotbal/renunt-si-la-un-milion-de-euro-ca-sa-fiu-la-dansez-pentru-tine-92251.html" target="_blank">Catalin Morosanu, zis Moartea din Carpati participa in editia aceasta.

Din pacate nu imi merge sonorul la calculator si din imagini nu mi-am dat seama cine sunt blondele care participa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Blondele: Andreea spatar si Ana Maria Ferent (mai sunt si altele ca n-am retinut cate sunt)

In prima editie la duel Andreea Spatar si Iuliana Luciu Nu stiu de ce dar nu le vad dansand mare lucru... o topaiala gen Columbeanca


Edit: mai e o blonda, Diana Dumitrescu


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Diana Dumitrescu, Anamaria Ferent si Andreea Spataru sunt blonde. Iuliana Luciu - nu.
Iata lista completa: http://www.emulte.ro/actualitate/iata-vedetele-celui-de-al-noualea-show-dansez-pentru-tine.html/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Multumesc, fetelor! Mi se parea mie ca o zaresc pe Andreea Spataru (ce fel de vedeta o fi si asta???), dar speram sa fie doar o gluma... proasta. In alta ordine de idei, habar nu am cine-i Diana Dumitrescu (ce joaca? teatru, filme, telenovele?) si nici Iuliana Luciu (o fi sora Nicoletei Luciu?). Ea cu ce se ocupa? Sa nu-mi spuneti ca-i fotomodeleasa!

Despre Ana Maria Ferent am auzit ca ar fi cantareata, ca ar fi scris o carte pt copii si ca ar fi iubita secreta a lui Tiriac Senior! Deci, ditamai cariera de vedeta!

Fetele, prevad o editie de.. n-am cuvinte! Sper sa se descurce la pasi si la dans vedetele noastre si sa nu aiba aere si fitze gen madam Columbeanu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

Multumesc, fetelor! Mi se parea mie ca o zaresc pe Andreea Spataru (ce fel de vedeta o fi si asta???), dar speram sa fie doar o gluma... proasta. In alta ordine de idei, habar nu am cine-i Diana Dumitrescu (ce joaca? teatru, filme, telenovele?) si nici Iuliana Luciu (o fi sora Nicoletei Luciu?). Ea cu ce se ocupa? Sa nu-mi spuneti ca-i fotomodeleasa!

Despre Ana Maria Ferent am auzit ca ar fi cantareata, ca ar fi scris o carte pt copii si ca ar fi iubita secreta a lui Tiriac Senior! Deci, ditamai cariera de vedeta!

Fetele, prevad o editie de.. n-am cuvinte! Sper sa se descurce la pasi si la dans vedetele noastre si sa nu aiba aere si fitze gen madam Columbeanu!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!



cred ca o stii pe Ana Maria Ferentz:



Diana Dumitrescu si Iuliana Luciu au jucat in telenovele romanesti.

Cred ca va fi o surpriza placuta Ana Maria, Spatar va iesi la primul duel,

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Maraki, o stiu pe Ana Maria. Facea parte si dintr-o trupa la inceput. Insa cam de multisor nu am mai auzit ceva cantat de ea. Oricum, ma asteptam sa o vad printre atatea blonde si pe blonda lui Bote, Bianca nu-stiu-cum. Macar de ea se tot vb zilele acestea, de parca cine stie ce diva ar fi si ea!

Astept cu nerabdare, caci pana acum doar baietii par sa promita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai blonda lui Bote e cu contract la Antena nu? Nu cred ca ar avea cum sa vina la Pro la emisiune.

Luciu si Dumitrescu joaca in Aniela, din cate am inteles.

Aveti deja preferati?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

Da, da, eu vreau sa-l vad pe Bote

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Pe Bote il vad dansand bine cha-cha, tango si vals Pe Ana-Maria o vad ajunsa departe Morosanu mi se pare ca are mimica potrivita pt tango

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Da, am eu un preferat, insa din alte motive. Pe Dragos Bucurenci (poarta acelasi nume ca si fiul meu) si mi se pare finuta si Diana Dumitrescu (dar este doar la prima vedere, eu pana acum nu am auzit de ea).
Si eu cred ca Ana Maria va ajunge macar in finala (doar o banuiala), iar pe Morosanu eu nici cum nu mi-l pot inchipui... valsand!


Mergi la inceput