Dansez pt tine - 9

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

si mie mi-a placut popularul!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns semiramida spune:

Popularul lui Catalin mi s-a parut excelent, imi pare rau ca n-a luat note mai mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Fain si dansul popular al Liubei cu Botezatu ! Dar n-au reusit sa primeasca 10 pe linie.
Diana si Alex, au avut o poveste frumoasa la vals lent.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Bravo,BUCURENCIU lu' mama!!

Merge greu forumul sau e de la mine?





Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Isis, cred ca e de la tine.
Mi-au placut si mie, Dragos si Elena.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Da,e de la mine,dar si-a revenit!!!
Haideti,k tot e pauza,sa va uitati la ceva super;
http://www.youtube.com/watch?v=F35Rtjs-Kbk&feature=related

Abia astept sa danseze tango!!!!




Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Fain caluselul lui Sasha cu Ana Maria !
Isis, superb acel tango argentinian ! Parca li se impleteau picioarele....foarte fain !!! Nu cred sa vedem noi, asa ceva, aici.
Morosanu si Magda, au avut si ei un dans maramuresean foarte fain !!! Cred ca vor primi 10 pe linie.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

cam am pierdut niste dansuri, sau ma rog le-am vazut pe fragmente.. dar super Morosanu la populara!

cred ca editia asta Antonio cu Andreea o sa iasa pe primul loc..

daca Grigore se salveaza acum sigur intra din nou la duel..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Frumos a dansat si valsul lent, Andreea cu Santos !
Super fain baletul lui Edi impreuna cu nea Marin si ai lui !!!
Ooo...e ziua d-lui Patrichi, la multi ani !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11



cred ca editia asta Antonio cu Andreea o sa iasa pe primul loc..

daca Grigore se salveaza acum sigur intra din nou la duel..


Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor




Da, asa cred si eu !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput