Dansez pt tine - 9

Dansez pt tine - 9 | Autor: motanik

Link direct la acest mesaj

Tocmai am vazut la stiri ca unul dintre dansatorii sezonului 9 care incepe in 19 martie este Catalin Botezatu.
Fanele showului, sunteti pe baricade da?

Edit: iata ce am gasit pe siteul emisiunii:

16 echipe talentate, formate din fosti concurenti „Dansez pentru tine”, se vor intrece in pasi de dans, pe rimuri latino. Rumba, samba, cha-cha-cha, toate au fost dansate pe ringul visurilor in cele opt sezone de pana acum. Dar cine a stralucit cu adevarat la acest stil de dans?

Din 1 februarie, stai pe www.protv.ro, pentru ca tu faci clasamentul „Ligii Campionilor Dansez pentru tine.”


--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Prezent!

Se stiu deja echipele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Inca nu, dar probabil ca in serile/saptamanile ce vin ne vor prezenta la stiri vedetele.
Ce-o fi cu Liga campionilor, o fi aceeasi cu sezonul 9? Ca din cate inteleg eu din ce am citit pe site, vor fi fosti concurenti care au excelat la dansurile latino, ar trebui sa fie ceva separat.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Si www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/dragos-bucurenci-va-participa-la-dansez-pentru-tine-91337.html" target="_blank">Dragos Bucurenci va participa la Dansez pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am gasit si eu un www.unica.ro/detalii/articole/catalin-botezatu-diana-dumitrescu-primii-concurenti-dansez-pentru-tine-3311.html" target="_blank">link interesant!

Nume de vedete deja anuntate:
-Diana Dumitrescu
-designerul Catalin Botezatu.

Printre celelate nume vehiculate ca; s-ar afla în tratative cu Pro TV pentru a participa la emisiune, se numara: Anna Lesko, Adrian Enache, dar si Vali Vijelie.

Ce mi-a atras atentia in articol: cel de-al IX-lea sezon „Dansez pentru tine” este si ultimul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

numai pt el (C. Botezatu) voi urmari emisiunea.... sper sa nu se faca de kko prea tare...
intr-adevar e ultimul sezon...apoi v a incepe o noua emisiune (cautare de noi talente) prezentata tot de I.Vantur


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, fetelor !
Iata, ce am gasit, si eu, pe site-ul ProTV !
Incet, incet, se configureaza urmatorii participanti la DPT.

Despre Liga Campionilor DPT, am inteles ca pe net se voteaza, dintre participantii celor 8 sezoane . www.protv.ro/ucl_dpt/" target="_blank">Iata !

Abia astept sezonul 9, si eu !






Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Super veste, abia astept noul sezon si abia astept sa vad cine sunt noii concurenti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

"Iata lista participantilor la Editia 9 a concursului “Dansez pentru tine”: Catalin Botezatu,Diana Dumitrescu,Ana Maria Ferentz, Iuliana Luciu, Andreea Spataru, Morosanu, Doru (Deepcentral) si Dragos Bucurenci"

Asta am gasit pe net, se pare ca deja e batuta palma cu toti



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Morosanu o sa fie spumos, abia astept sa-l vad.
Mie imi place mult Bote ca barbat, arata bine tare, chiar daca uneori are niste figuri... Sunt curioasa sa-l vad la dans.

Yasmi, e ultimul sezon?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daaa..e ultimul sezon dar v a incepe o alta emisiune ( adusa de \"afara" ).
stiti pt cati bani a semnat Bote????? 100.000 de euro...




happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput