FIV267

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamipui spune:

buna ziua.ma intreb daca ma puteti ajuta.acum 1 an si 5 luni ma nascut un baietel prin cezariana.acum sunt insarcinata in 9 spatamani si am 4 embrioni.trebuie sa fac reductie embrionara la 12 saptamani .stiti ceva de asat.multumesc.

prima zi a cm 23.12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

moshulik bravo draga mea!
felicitari !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Moshu mi-ai dat cea mai buna veste pe ziua de azi!!!!!!! Felicitari mamico si sarcina frumoasa si la termen!! Ne-ai redat increderea in noi!!!!Va pup pe amandoua!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

La valoarea asta eu zic ca-s 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Bravoooooooooooo......Moshulik ti-am spus eu, eu nu m-am putut abtine si-am facut testul de urina inaintea celui de sange.
Apoi romanca de la embriologie m-a sunat sa-mi zica ca e pozitiv si dupa rezultat par a fi 2 dar cand ma suna asistenta sa-mi dea rezultatul sa par surprinsa sa nu-si dau seama ca stiu.
Saraca a stat cu sufletul la gura pentru noi, ma suna zilnic sa-mi spuna cum se dezvolta embrionii, din 8 embrioni au ajuns 2 la stadiu de blasto, mohicanii astia doi fac acum tumbe la mama in burtica
Cum sunt sigura ca-s fata si baiat le-am dat deja nume in dreapta e baietelu Tudor Sebastian, in stanga fetita Mara Beatrice

Gata ca o iau pe aratura, am intrat sa felicit fata si-am ajuns sa vorbesc despre mine.
Va pup
Bruni te astept si pe tine cu vesti bune
Cata asta c-ai fost mereu langa mine si fete c-un sfat si-o vorba buna.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita de 14+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

moshulik,felicitari!!!!
hai ca vine primavara si o data cu ea si boboceii

_

endometrioza, FSH 27/20/29
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamipui

buna ziua.ma intreb daca ma puteti ajuta.acum 1 an si 5 luni ma nascut un baietel prin cezariana.acum sunt insarcinata in 9 spatamani si am 4 embrioni.trebuie sa fac reductie embrionara la 12 saptamani .stiti ceva de asat.multumesc.

prima zi a cm 23.12





mamipui - daca doresti sa faci in Romania, nu iti pod da informatii decat despre medici din Bucuresti. Embrioreductie se face la Giulesti de catre Dr. Albu sau Dr. Marinescu. Procedura este bine sa o faci in s 12-13 de sarcina. Mult succes....si imi pare rau.

Dragaica - pup fata.....multumesc si eu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Moshulic, yuhuuuu, felicitari, poate sunt chiar doi, pupam fata si mult succes mai departe !
Mamipui, imi pare rau de ghinionul tau, sa se prinda toti, acelasi sfat il dau si eu, fa reductia la Bucuresti, nu-i de glumit! Giulestiul il recomand pt asa ceva din toata inima. Mai scrie si la alte subiecte de FIV, poate dai de cineva cu experienta. Bafta!

Shery 18 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

moshulik, bravos si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

moshulik felicitari si sarcina usoara

mamipui unde ai facut FIV-ul?

Mergi la inceput