Ce calitati au partenerii/partenerele voastre ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui babyblue

cam la fel e si al meu...calm, tandru, grijuliu, face de toate prin casa, ma ajuta la orice, imi tolereaza orice nebunie, rad mereu cu el, are simtul umorului si e f desteptuz asa, mancara-l mama pe el...darnic cum nu se poate, fac ce vreau cu banii, el saracul nu ma ia la rost dc fac terapie prin shopping, noroc ca ma mai autocenzurez eu cand si cand..dc ne-ar da Dzeu si un copil ar fi super, ca pe catel el l-a crescut mai mult, cu gatit oale intregi de orez cu carne si scos afara,ca el om serios, nu ca mine...

zau l-as mania pe Dzeu dc n-as lauda bucata mea de barbat, ca fara el eram si acum o descreierata in cautarea marii pasiuni.:)))

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....



Mai fetelor , noi cele de la "Despre copii" avem numai soti ideali!!!!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

elyda

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Sa va zic de sotul meu: e super dezordonat,insa asta e singurul lucru pe care pot sa i-l reprosez,insa nu o fac ,pentru ca este compensat de toate celelalte chestii pozitive pe care le are: e tandru, iubitor, calm ( in general), protector, foarte responsabil, muncitor, nu are fitze si pretentii, nu bea ,nu fumeaza.nu umbla dupa alte fetite, ......si ar mai fi, insa astea imi vin acum in minte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Si se mai spune ca nu exista barbati ...aproape perfecti !La cat de laudati sunt sotii la acest subiect o sa trebuiasca sa oferim premiul"Ratoiul(galben) perfect".

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

[quote]citat din mesajul lui cristina1974

Sa va zic de sotul meu: e super dezordonat,insa asta e singurul lucru pe care pot sa i-l reprosez,insa nu o fac ,pentru ca este compensat de toate celelalte chestii pozitive pe care le are: e tandru, iubitor, calm ( in general), protector, foarte responsabil, muncitor, nu are fitze si pretentii, nu bea ,nu fumeaza.nu umbla dupa alte fetite, ......si ar mai fi, insa astea imi vin acum in minte.
[quote]

Asa e si al meu!Tare dezordonat dar toate calitatile lui ma fac sa-l iert si sa-l iubesc asa cum e , mai ales ca fie-mea e la fel!

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Sotul meu imi aduce primavara La mine a venit primavara duminca, cu un buchet de ghiocei si o prajiturica grozava.
Ah da, si iubeste puiul nostru tot ata de nebuneste pe cat il iubesc eu

Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Eu nu mai zic nimic ca tot DC stie cum e de cat ma laud cu el de ani pe aici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana83 spune:

In primul rand sotul meu este un tata foarte bun.Isi iubeste enorm copilul. Cand am nascut si-a facut cerere de concediu de paternitate, lucru care a dus la mai multe discutii in societatea unde lucra la vremea aceea , inclusiv cu directorul general , deoarece se pare ca nici un tatic nu mai facuse acest lucru anterior.Toata perioada alaptarii si chiar dupa , s-a trezit de fiecare data cu mine , chiar si de 3-4 ori pe noapte desi a doua zi trebuia sa merga la munca . Si exemple de genul asta sunt foarte multe.Este un barbat romantic, imi aduce foarte des flori, mi-a facut foarte multe surprize cat am fost insarcinata,iar pe perioada sarcinii am fost o femeie foarte rasfatata.Deasemenea, nu-mi cere niciodata socoteala ce fac cu banii, de ce mi-am mai luat nu'sh ce bluza sau fusta(desi eu il mai intreb pe el), este foarte calm(poate prea mult), este f serios si de foarte mare incredere.Are defectele lui ca orice om de altfel , dar pentru toate lucrurile frumoase pe care le-am enumerat aici( si mai sunt multe altele) il iubesc foarte mult, iar copilul e topit dupa el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

principala calitate e de-a fi sotul meu,,de 14 ani ma suporta pe mine o varsatoare zapacita, iar in cei 12 ani de convietuire zilnica nu am dormit niciodata suparati iar conform spuselor lui el cedeaza in 90% din cazuri si vine la mine sa ne impacam.
asta pe langa faptul ca e un familist convins,tatal copiilor mei si prima mea mare iubire.

Ps :sper sa nu citeasca ca sa vada ca recunosc ca el face primul pas aproape intodeauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianapop

principala calitate e de-a fi sotul meu,,de 14 ani ma suporta pe mine o varsatoare zapacita, iar in cei 12 ani de convietuire zilnica nu am dormit niciodata suparati iar conform spuselor lui el cedeaza in 90% din cazuri si vine la mine sa ne impacam.
asta pe langa faptul ca e un familist convins,tatal copiilor mei si prima mea mare iubire.

Ps :sper sa nu citeasca ca sa vada ca recunosc ca el face primul pas aproape intodeauna.

povestea unor ingerasi



Dragostea de mama face ca toate celelalte sentimente sa paleasca.



Daca nu citeste asaaa...din greseala atunci cand lasi pagina aceasta deschisa, da-mi adresa de mail ca-i trimit eu ce-ai scris...tot din greseala...sa vada omul ca este apreciat !

Dana

Mergi la inceput