LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Gata m-am prins si am modificat.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

gaza..foarte frumos ai scris..ai cuprins toate sentimentele!

ii pun acum dovleceii umpluti cu carnita tocata de curcan la cuptor..cred ca o ora tre sa stea nu?

maine plec la fac si tati nu cred ca apuca sa-i gateasca..



eu inca mai buhuhui o ora pe ici:D

sting lumina eu?

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

Alin (tati de Tudor) pozeaza momentele voastre importante (nunti, botezuri, petreceri) trageti cu ochiul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Hmm pai mie de ce daca dau pe link ma duce la inceputul paginii si nu direct la mesajul meu asa cum e la voi ?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

ca sa te duca la un anumit mesaj, da click pe primul semn de deasupra mesajului, e o casuta cu chenar albatru si o sageata, daca pui cursorul pe el o sa vezi ce scrie. Dai click si se deschide o fereastra mica, cu acel link, il iei cu copy/paste si-l postezi.



Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa - Foto & Video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Uraaaaaaaaaa, tocmai am terminat de recuperat un catralion de capitole (dupa 3 nopti de "bu hu hu-it")

S-au intimplat si bune si rele dar sint ruuuuuuuupta moarta (azi am tras si o fuga -vorba vine "fuga", ca tare nu m-am grabit la cafenea in Mall!- pin' la Cluj sa-i luam scutece lui Ian si jucarii pentru ziua lui de 11 lunitze

Avusei inutil sa va plictisesc cu o poveste lunga; bine ca am scapat ca-mi fu dor de voi, mai ales acu' ca umblarati la chestiuni "nostalgioase" de dinainte de era scutecelor; oof ce vremuri1

Acum -desi tirziu!- ar trebui sa va pove' multe, multe despre noi DAR cum, nu am cum sa va raspund la toate, o sa fac dezvaluirile pe rind. Deocamdata, va spun doar ca INCA NU AVEM NICI UN DINTE dar " e pe vine!"

Noapte buna!

PS. Cu intirziere ii urez si eu Anei Bianca "LA MULTI ANI" si o imbratisez cu drag pe frumoasa ei mamica.

PPS. Petrean imi pare tare rau ce ai toti 3 copilasii bolnaviori. Multa sanatate.

PPS. Mi-e dor de toate.



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ce toanta sunt

La multi ani, Gianina!! ... pt ieri

Inapreda, vezi ca maine e zi de raport

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica, multumesc pentru link. N-am uitat.

Gazo, mi-am amintit si de postul tau si uitandu-ma mai jos am ras la postarea Ilincai. Ce nebunie era atunci, toate il votam pe Manole. Habar n-aveam ca va deveni cainele odiseei.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Bun, sting eu lumina. Maine pastrati-mi o portie de cafea, o sa o interceptez abia dupa-amiaza.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pai situatia sta cam asa: am inceput cu cintarul soacra-mii: 65 de kg.
Cind am ajuns la 63, am imprumutat unul digital; ma urc pe el, simtindu-ma "usoara" si...surpriza: 65 din nou Cind ajung la 62, 3, musai tre' sa innapoiez cintarul.
Soacra-mea de frica sa nu i-l cer iar, ma cadoriseste cu 1 milion (d' aia vechi!} sa-mi cumpar un cintar, "ca cadou" anticipat de ziua mea.
Bucuroasa nevoie mare, purced la drum si-mi aleg unul pe masura buzunarului'; ajunsa acasa radiind, "instalez" noua achizitie in baie si...ghici?????????? Din nou 65

Amu' pe bune, nu stiu care-i faza si nici ca vreau sa ma laud, da' am slabit asa mult ca pina si mie (si mi-s Zina Nemultumirii!) a inceput sa-mi placa cum arat!!!


Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Ce toanta sunt

La multi ani, Gianina!! ... pt ieri

Inapreda, vezi ca maine e zi de raport

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)





Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Nuna dimineata!!

Spun si eu cu intarziere:

LA MULTI ANI GIANINA

Pisik frumoasa petrecere

Ina - felicitari pt kg pierdute si ma bucur ca te simti bine in pielea ta.

Of, am citit tot si mai aveam cate ceva de zis, dar este prea tarziu si fug la somn.

David se trezeste in urlete care ma ingrozesc si ma pierd toata. Urla asa de tare ca nu mai are aer si pt cateva sec nici nu se mai aud urletele, asa de tare il doare Sigur sunt dintii....

Va si noapte buna!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Buna dimineata!Haideti la o povestioara, nu mai leneviti!Va servesc si cu o cafeluta buna-buna!

POVESTEA MIRUNEI

Mergi la inceput