Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 85

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Ralucule drag,numai acum am reusit si eu sa vad pozelesunt superbe...cele de la ziua lui tati,el cu baietelul luicum se hizileau acolo...apoi cele de afara..cele de la ziua ta,cadourile primite...foarte,foarte frumoase.Iar tati merita o strangere puternica de mana pt cat de mult de implica..si pt cadoul facut

Sunt si eu de acord cu schimbarea parolei...


Mi-a placut mult fetelor ca ati luat initiativa ...in momentele astea nu ma simt in stare sa "ripostez" si eu



Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

pfai ce m-am enervat cu afurisita ceea...m-au apucat toate cele tremuricioase. mai...io cand va zic ca e luna neagra in dreptul dovleceilor nu ma credeti....ziceti ca-s io tzaca...of, bine ca incepe o saptamana noua...bine ca e duminica...

i-am povestit si lui sotz, s-a enervat si el...ba cum nu are ce face lumea.

d-aia cand o sa fiu eu baba o sa ma retrag eu cu mine si cu multi caini. ca ei saracii sigur nu deschid subiecte idioate pe forumuri

baga-mi-as cracii in ea de plictiseala ...

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta





VREAU SOARE SI VREME FRUMOASA DE PLIMBARI!

acum imi dau seama ca poezioara mea e ca nuca in perete. habar nu aveam ca ploua afara la momentul cand m-a lovit inspiratia ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun


Nu, nun!! am uitat så iti multumesc pt poezioaarå..Dar acum ce så spun decat ploaie din aia urata mai bine zåpada dar parca nu atat de multååå

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Ah, normal ca nu m-am putut abtine sa nu arunc un ochi de jur imprejurul pozelor techilei si sa nu-l remarc pe Mihaita cum sta el tolanit de straja la usa...si cum mamis face diversificare cu-n Marlboro light(?!)

Ralukule ia zi cum sta treaba cu scaunul-cadou?? Ai incercat sa-l alaptezi pe Alex in el? Paote ca i-o placea si te scuteste si pe tine de plimbat cu orele.
De cecelalte...nu mai comentez...doar imi clatesc ochisorii
Alex s-a facut un baiat atat de zdravan si atat de frumoooooos.


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

buna seara,

n-am avut ce face si m-am bagat si eu pe linkul ala sa citesc.nu va zic ce nervi am...
Raluk,schimba parolele alea urgent te rog sau o fac eu,ca doar am mana formata
elle eu nu prea am priceput de ce zici tu ca o intelegi,a zis cineva pe aici ca da mamaliga si castraveti la copil? sau sa se laude cu alte bazaconii,sa minta? eu personal niciodata nu m-as fi gandit ca poate una dintre noi minte cand ne spune de realizarile puiului ei,pur si simplu nu mi-a trecut prin cap asa ceva! iar la faza cu statul in fund la 4 luni sa stii ca pe undeva m-am simtit cu musca pe caciula si cred ca nu sunt singura,suntem destule ale caror pui s-au ridicat mai repede.si ce era sa-i fac,sa-l fortez sa stea la orizontala?? daca dai un simplu search o sa vezi ca e normal ca pe la 4-5 luni sa se ridice in fundulet..ca unii o fac mai devreme iar altii mai tarziu asta e alta poveste.chestie de mostenire genetica pana la urma si de temperament,nicidecum motiv sa ne ridicam noua statui dar totusi motiv de bucurie pt orice mamica.

Meli ti-am admirat si eu puii,ce scumpi sunt! La multe lunite lu Razvanel,sa creasca mare si voinic !


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mai, fetelor, rilex ca daca unom-cum-i-a-zis-Kawaichan intra la noi doar sa vada ce si cum ii raspundem cand bate ea din picior, poate vreuna din noi o fi scris ca face mamaliga cu ceva...si cu salata de castraveti...si daca ea nu poate sa citeasca rand cu rand, o fi zis ca-i pt bebe dar de fapt mamaliga era de pus pe piept pentru raceala si castravetii din salata erau pentru o minunata masca de fata
Maaaaaaare-i gradina, Doamne!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Ah, normal ca nu m-am putut abtine sa nu arunc un ochi de jur imprejurul pozelor techilei si sa nu-l remarc pe Mihaita cum sta el tolanit de straja la usa...si cum mamis face diversificare cu-n Marlboro light(?!)


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri




vai madam liliaca, pai se poate? sa tragi cu ochiul la jegul din jur??? poate iti deschid acum un subiect nou "e normal sa se uite in casa mia?"

si te rog frumos...marlboro light lung...ale lui sotz...dar lung pentru ca diferenta intre lung si normal sa fie pentru mine

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Liliacule, in portofoliul lui pozele tre' sa fie alb-negru..de asemenea si cele pe care le trimite.
Eu le am si alb-negru si color (dar recunosc ,arata mult mai frumos cele alb-negru)

Da da,si noi avem elefantul zburator de la Bertoni

Dana,Liliacule,multumesc...


Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Mai, fetelor, rilex ca daca unom-cum-i-a-zis-Kawaichan intra la noi doar sa vada ce si cum ii raspundem cand bate ea din picior, poate vreuna din noi o fi scris ca face mamaliga cu ceva...si cu salata de castraveti...si daca ea nu poate sa citeasca rand cu rand, o fi zis ca-i pt bebe dar de fapt mamaliga era de pus pe piept pentru raceala si castravetii din salata erau pentru o minunata masca de fata
Maaaaaaare-i gradina, Doamne!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri










Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Ce uoameni domnule (vorba Techilei)

Din cate imi aduc eu aminte mai demult parca a fost un incident cand tot ea a scris parola liber pe forum si din cauza ei s-a schimbat parola, acum tot din cauza ei schimbam parola

Mergi la inceput