Senioare mari,mijlocii si mici (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

wowwwwwwwwwwwwwww! nu am stiut ca e acolo!!
sper ca nu l-am trezit!
colturile mele,stii tu....


astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Galli pt inspiratie iti spun ce am gatit ieri si ce am de gand sa gatesc si azi:
-musaca de cartofi(eu fac o reteta care se poate servi si rece pt ca nu e asa grasa)
-creier pane
-salata de vinete
-prajitura Claudia
azi am de gand asa
-snitele de porc la astea voi face garnitura de cartofi prajiti
-tort mousse de ciocolata(complicat dar nemai pomenit de bun)
Pt ca il aniversam pe fratele meu care ieri a implinit 23 de ani.Pt mine si ursul meu el a fost si este primul nostru copil(poveste lunga si complicata)
Va doresc un weekend minunat si cat mai multe gravidutze in acest nou capitol. la toata gasca.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Ralu cred ca-i la dieta. Ma duc sa verific.

_
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL



Ai dreptate dar trupa de mancai nu o pot baga la dieta ca n-ar mai fi pace sub maslin.Nici nu va imaginati cat mananca baietii.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Neatza fetelor. Dar aveti limbarita nu alta.Ati gata un capitol de aseara.
Nico ce faci? Ai reusit sa o convingi pe galli sa vina? Ti-a venit sultanul. Gata esti pe treaba.


Anul asta voi fi mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

nico,am vazut ca ai intrerupt Fiv 3...si de asta te intrebam ce-i cu tine...da se pare ca io-s aeriana....probabail ca mi-a scapat mie ceva...scuze,draga mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

salutate, salutare....
am ajuns pe meleaguri frantuze...
am scapat de stresul din romanica si sunt pregatita , in forma sa o iau de la capat ...
dupa cum era programat inca de anul trecut , marti merg la histeroscopie, iar dupa, decidem cand incep fiv ul norocos...
sunt in forma maxima si ma alatur iar voua senioarelor ..
va imbratisez pe toate si bafta in tot ceea ce faceti ...
e vremea sa ploua cu bebei pe aici sa avem motive de petrecere si voie buna...
bun venit celor noi, pe care le am citit si la alte subiecte..
gasca de fete cucuiete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

printre altele eu declar z8, nu inteleg de ce mi a venit cm la 2 saptamani , dar poate stresul sau cine stie hormonii astia isi fac de cap , eu am un cm super regulat ..se mai intampla..
o sa citesc ce s a mai intamplat si revin..
galli cand mai vrei sa vb , da mi bip
monaliso fata curajoasa ,la fel si nico , sori mergem mai departe...in curand va fi bine pt toate..
libra graviduta fericita , te pupa fata
pupici tuturor fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna, fetele!

E weekend si sunt liberaaaaaaaaaa!!!!

Ieri am avut o zi plina, dar frumoasa! La noi, la serviciu, s-a organizat zoia financiarului. Am inceput cu prezentari, fiecare departament avand o tema data. Am avut emotii cu prezentarea mea, dar a iesit fff bine! Dupa prezentari, am mers la stadion si am organizat jocuri de brainstorming. Interesant! Dupa, jocuri de volei si fotbal. Nu-s eu mare sportiva, dar echipa mea a castigat la volei! Seara s-a organizat o petrecere cu masa si dans la un club din oras. Seful cel mare spune ca vom organiza astfel de sesiuni de comunicare in fiecare trimestru!

In rest, am abandonat deocamdata proiectul bb! Nu avem ce face! Deci eu nop IA luna asta! Cine stie cand o mai fi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorinake

buna, fetele!

E weekend si sunt liberaaaaaaaaaa!!!!

Ieri am avut o zi plina, dar frumoasa! La noi, la serviciu, s-a organizat zoia financiarului. Am inceput cu prezentari, fiecare departament avand o tema data. Am avut emotii cu prezentarea mea, dar a iesit fff bine! Dupa prezentari, am mers la stadion si am organizat jocuri de brainstorming. Interesant! Dupa, jocuri de volei si fotbal. Nu-s eu mare sportiva, dar echipa mea a castigat la volei! Seara s-a organizat o petrecere cu masa si dans la un club din oras. Seful cel mare spune ca vom organiza astfel de sesiuni de comunicare in fiecare trimestru!

In rest, am abandonat deocamdata proiectul bb! Nu avem ce face! Deci eu nop IA luna asta! Cine stie cand o mai fi!


http://infertilitateaeoboala.blogspot.com/

Dar v-ati distrat nu gluma.


Anul asta voi fi mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

printre altele eu declar z8, nu inteleg de ce mi a venit cm la 2 saptamani , dar poate stresul sau cine stie hormonii astia isi fac de cap , eu am un cm super regulat ..se mai intampla..
o sa citesc ce s a mai intamplat si revin..
galli cand mai vrei sa vb , da mi bip
monaliso fata curajoasa ,la fel si nico , sori mergem mai departe...in curand va fi bine pt toate..
libra graviduta fericita , te pupa fata
pupici tuturor fara exceptie

Bine ai revenit. Bafta la histero!Te-am citi si la FIV. Poate o sa fim colege. Eu in aprilie o sa incep FIV2


Anul asta voi fi mamica!

Mergi la inceput