LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**(161)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Asa,


LA MULTI ANI PENTRU FETELE FRUMOASE CARE ASTAZI IMPLINESC UN ANISOR.

Parca luna trecuta citeam pe aici numai majorete de immi jucau pupilele si acum gata anu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

monnvas - si eu patesc la fel cand ii vad impreuna
luni vine si al meu ca nu se mai poate, asta mic se duce doar la veranda unde fumeaza ta-su si tzipa"tata tata tata"....mi-a facut creierii funditze


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koko_1 spune:

Barbat'miu a avut ideea sa-l puna in sufragerie, eu preferam pe gresie, dar el : nuuu, ca raceste baiatu'. Cand am vazut ca intra in lighean m-a umflat rasu' si-am iesit din camera, sa se descurce...si ce era la gura mea daca rasturna ligheanul.... Faza e ca apartamentul este al firmei si asta ar lipsi: parchet umflat.

mama lu' Cezar - 22 aprilie 2009



Bijuterii lucrate manual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

mama ce-i la voi la baie, Bianca! Intr-o zi cand a facut si fiu-meu la fel am alunecat pe gresie cu el in brate si l-am scapat in cada

OLGA felicitari pt kilele date jos. Tufete, cand va aud cat ati slabit ma apuca pandaliile. Io de la inceputul anului abia am dat jos 2 kile. Dupa teorema Ilincai io's cea mai grasa d-acilea, ca am dat jos cel mai putin: 9 kile de la 1 oct si pana acum. Si duc o lupta cu mine insami sa ma conving ca 52 de kile nu-s OK pt mine, ca nu pot pune pe seama varstei cele 2-3 kile ramase in plus, abia facui 25 de ani. Pe de alta parte ma uit ca sor'mea, care n-a nascut, are 56, in conditiile in care cat am locuit impreuna eram amandoua sub 50. Oare chiar asa e, cu varsta pierzi supletea sau pierzi vointa?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

monnvas - si eu patesc la fel cand ii vad impreuna
luni vine si al meu ca nu se mai poate, asta mic se duce doar la veranda unde fumeaza ta-su si tzipa"tata tata tata"....mi-a facut creierii funditze


25 martie 2009



Of, saracutzul... Ii e dor de tati (da' nu-l striga si papa?)
Uite si de-aici iar ma intorc la dilema mea: si mama vrea sa-i las piticul 3 luni?!?!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Parca luna trecuta citeam pe aici numai majorete de immi jucau pupilele si acum gata anu'


Chiar, tu n-ai avut parte de majorete. Las' ca vorbim cu Lucia sa-ti bage un morcov traditional pe 25

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

koko_1, e superb bb-ul tau cum se joaca in apa, eu nu am curaj sa-l las in sufragerie sa se balaceasca, cred ca sunt lenesa sa mai usuc covorul...
Ieri l-am gasit si eu pe Stefan cu cartusul de la imprimanta in jura, era de tus pe toata fata , pe haine dar in gura doar un pic pe limba... nu stiu cum a reusit sa-l scoata de acolo

dyana27 - te pentru sfatul aerosol, am inceput sa ii fac (cu ACC, DEXA si mult, mult ser fiz.), raspunsul tau l-am citit azi dimi. ... in orice caz tuseste cu expectoratie, aspir serios cu batistuta, ii dau Sterimar si un siropel de tuse.

Week-end placut !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

monnvas - ai rabdare, mai ai timp sa vezi ce faci. nu te impacinta inca...poate o sa fie mai ushor decat crezi tu pana atunci

zice si papa dar nu sunt convinsa ca e cu intentie. tata e clar pt cine e. na, eu sunt vorbareata familie, deci probabil romana o sa fie baza


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

pai fetelor eu de la 3 luni nu il mai pot pune sa faca baie decat in baie...
incarc acum un filmult de la 3 luni si o zi


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

LA MULTI ANA BIANCA
LA MULTI ANI SORINA MARIA

si

LA MULTI ANI PETRA TUDOR

La noi iarasi este o vreme de primavara asa ca profitam si fugim afara.

fetele

Mergi la inceput