Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

fetelor va las un pic...ma duc sa-mi fac plimbarea zilnica cu maimuta mea.. (catelu) va pup..week-end frumos pt cele care nu mai intrati decat luni..

14+ cu o minune de
poze

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo1901 spune:

Elena (puiutz) multumesc mult....cam asta sunt eu, ca pana acum pe mine nu m-ati vazut.....nu stiati cu cine "aveti de-a face". eu una ma bucur de pozele voastre ca pot asocia ID-ul cu poza.

Ramona 15+ ....cu o scumpica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Salutare din nou!

S-a schimbat cumva parola de pe mail-ul comun??? Va rog sa-mi trimite-ti si mie PM cu confirmarea parolei. Nu mai pot sa accesez nici mail-ul, nici picasaweb. Merci mult

Cris 18+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Demult n-m mai auzit atatea bancuri deodata.

Andreea, ne bucuram pt tine! Deabea astept si eu sa ajung la morfo, dar mai am de asteptat.

Cris 18+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissy77

michelle, ai renuntat la carut ?

Cristina 13 s & Elise-Stefania
Da, am renuntat la culoare.
Va zic pe 22 martie de acum .. pana atunci suspans

Apropo de mancare, la mine tot orez a fost prima mancare, in facultate (sotul meu, pe atunci prietenul meu era bolnavior la pat, fusese infestat cu salmonela sau ceva de genul si am vrut sa ii fac mancare de regim) .. si a iesit complet afumat ca se arsese pe fund (eu nu stiam cata apa la ce cantitate de orez pusesem si s-a ars bine)
Dupa ce am terminat facultatea am zis hai sa invat si eu sa fac ciorba. Nici acum nu iese ca la mama, dar e comestibila

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxv24nho4ve.png" target="_blank">16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Salutare si de la noi! Sper sa-mi dau in wk lenea jos din cui si sa fac o poza la burtanu meu, va bat de departe !
CD27, iti recunosc baietelul de la piscina, mergeam asta vara si eu cu Alesia, vreau in toamna s-o reinscriu pt inot mai ales, am intrebat instructorii si mi=au spus ca de la 3 ani primesc pitici, nu invata ei sa inoate, o fac din instinct ca ratustele, i-am vazut cum faceau, ii aruncau in apa si ieseau singurei afara si inotau caineste pan la marginea bazinului, ii scoteau si-i puneau la coada, tremurau saracutii, curgea apa pe ei, sfarcaiau din nas, cate unu plangea dupa ma-sa asa invata ca viata-i grea afara!

Shery 18 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sheri unde o duci la inot?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Shery, mama mea m-a inscris la inot, aveam 7 ani, aveam o frica de trageam de toti din jurul meu cand ajungeam in apa. La un moment dat am facut pneumonie si mergeam la bazin si ma uitam... imi trecuse, dar profesorului ii spuneam ca io nu pot intra in apa ca-s cu plamanii... unde s-au dus banii alor mei. Of course, acasa spuneam ca am facut si eu ce faceam colegii... Dar din propie initiativa am invatat sa inot mai tarziu, acuma-s ca o broasca.
Cat despre burta, ar cam trebui sa fii sefa de trib, pai da tu tii 2 comori.

Alina 16+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Neata si de la noi, eu sunt la lapte cu cafea la voi e deja ora 3, asta e .....Vad ca ati continuat subiectul despre mancare foarte bine asta e un subiect care-mi place alaturi de cel cu soacre
Vad ca deja se inmultesc carucioarele, majoritari fiind baietii , eu mai am de asteptat pana pe 10......desi eu stiu ca sunt pereche, asa ca le-am ales deja numele
Dupa data de 10 martie dam startul la cuparaturi

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita de 13+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

multam dragelor...ici multi pt toate... sa dea D sa veniti toate cu vesti bune pana la final...

si eu vreau sa ma apuc de ceva cumparaturi, mai ales ca mergem pana in Budapesta prin martie...am vreme sa umblu prin magazine sa iau ce trebuie pt putzica asta micu... sigur, nu am nevoie de multe, majoritatea lucrurilor raman de la Eric, dar tot trebuie cate ceva...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 20+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput