Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (41)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_09

Neatza burticoase!Si bine v-am regasit
Ma apuc sa citesc din urma,deocamdata nu am vazut decat cuibusorul iubiricei,care e minunat

poze
Cristina cu Seby 28+


Speram din suflet ca o sa ii placa si ei!

Nana 26+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Alesicooooooooo unde esti?Mai lasa-l sa respire si pe sotulache si povesteste-ne cum a fost marea reantalnire!!

poze
Cristina cu Seby 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Cris, am impresia ca Alesicoo a noastra deja lucreaza la proiectul pentru fratiorul Karinei...

Nana 26+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Si maaama, mama ce o invidiez in cazul asta

Nana 26+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui veronicach

am ramas iar in urma cu un capitol...hmm
in seara aceasta m-am invrednicit sa pun cateva poze cu noi, cu Matei si burtica din dotare si evident cu cei doi guinezi dragi
va doresc un weekend minunat..eu ma simt ca un balonas... dar bebe mic merita totul
referitor la poze sunteti cu toate minunate

26+ Matei ...
Foaaarte frumoasa burticutze!
Am vazut si purcelusii...scumpi focAm si eu unul.Tu mai pui mana pe ei?Pe mine nu ma mai lasa sotziorul..la inceput a vrut sa-i dea spre adoptie

poze
Cristina cu Seby 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui n_a_n_a

Cris, am impresia ca Alesicoo a noastra deja lucreaza la proiectul pentru fratiorul Karinei...

Nana 26+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
Mi-ai adus aminte de un vis cu chestia asta.Eram gravida cu bebe Seby in 9 luni si mai aveam un bebe mic de 4 luni in burtica.Si ma gandeam cum sa imping eu la nastere,sa nu iasa amandoi deodata?

poze
Cristina cu Seby 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Nana pana la urma te-a convins sotiorul ca iubiricea sa fie "Nana mica"?

poze
Cristina cu Seby 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Mira nuuuu, nu am reusit sa scot sarea, dovada ca iar sunt ca un butoi.Tare ignoranta mai suntSa nu faci ca mine,da?

21+& CLARA 06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_09

Nana pana la urma te-a convins sotiorul ca iubiricea sa fie "Nana mica"?

poze
Cristina cu Seby 28+


Nu... O voi striga pe iubiricea mica Adelina. Vreau sa aiba de mica sentimentul ca are o identitate care ii apartine in intregime. Sper ca pana la urma si sotul sa priceapa acest lucru. Inteleg ca ma iubeste foarte mult, si ca a ales numele pentru fetita din dragoste pentru mine, si acest lucru e din cale-afara de magulitor si ma face sa ma simt suuuper bine, dar cred ca punctul meu de vedere e mai obiectiv fundamentat.

Apropo de postarea de mai sus:
Sa stii ca visul tau nu e chiar atat de absurd. Citeste www.ziare.com/lifeshow/senzational/10-03-2009/o-britanica-a-nascut-doi-gemeni-cu-varste-diferite-906419" target="_blank">aici

Nana 26+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

ola dragele mele
ce sa zic intalnirea cu sotulache a fost minunata, ii era frica sa ma stranga in brate sa nu o deranjeze pe fiica-sa, dar in schimb ieri mie mi-a fost fff rau , am avut o stare letargica , nu puteam sta cu ochii deschisi, si am varsat toata ziua, si de la o gura de apa varsamnici in primele luni de sarcina nu am avut asa stari,
bebelina insa era ff activa nu dadea semne ca ar fi afectat-o pe ea cu ceva
si azi vad ca ma mai simt asa un pic ametita, dar nu am mai varsat...o sa merg mai tarziu sa o iau pe mama de la serv si imi iau si o tensiune
asa stare tampita nu doresc nimanui, sa stau in pat toata ziulica ca o leguma
va multumesc tuturor celor care v-ati gandit la mine

asa creste bebicu
ale cu printesa Karina Florentina in 23 sapt
maTie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte

Mergi la inceput