Gasca de Constanta *112*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:



madaluta, ce sa zic...e cumplit tot ce se intampla, pe langa cosmarul bolii, sa fii blocat de lipsa banilor, teribil de frustrant personal nu stiu ce sa fac, in afara de faptul ca am trimis link-ul tuturor cunoscutilor si o sa incerc sa contribui cu o suma... sunt alaturi cu sufletul de monica si copii

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

LA MULTI ANI SANATOSI,NOROCOSI SI FERICITI,CAMELIA!
SA FII FERICITA SI IMPLINITA ALATURI DE INGERASII TAI SI IUBITA DE JUMATATEA TA!cu mare drag!

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

Sa-l ajutam pe Florin!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani
Camelia
Multa sanatate si tot ce-ti doresti
alaturi de puiutzele tale si
sot



Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpatricia spune:

Buna tuturor viitoarelor mamaici din Constanta, eu sunt noua aici pe forum, am descopereit de curand ca voi fi mamica, sunt in 6 sapt , as dori sa-mi spuneti unde imi pot face analize in constanta si cat ma costa?la synevo a facut cineva sunt edcontate cele de sange si urina cu trimitere de la medic?? unde imi recomandati sa merg la primul consult la un genecolog sa fac un eco, eu ma gandeam as merg la rusu elvira de langa silvian am auzit ca e draguta si tanara astept pareri de la voi ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:




LA MULTI ANI FERICITI, CAMI
TOATE DORINTELE SA TI SE IMPLINEASCA!

ITI MULTUMIM PENTRU EFORTUL PE CARE IL FACI SA TII ACTIV SUBIECTUL

Ce de pestisori....azi e si ziua jumatatii mele saptamana trecuta am avut cumnatul si cea mai buna prietena Sa ne traiasca toti sarabatoritii!!!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

CAMELIA, multi ani fericiti si plini de impliniri si bucurii ! .






http://community.webshots.com/user/annadana1
http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

dady, cum a fost concediul (in afara de faptul ca a fost f scurt)?

crixia, tare frumoasa e perioada asta de bebelus (exceptand noptile nedormite. Sa-ti traiasca fetele, sa te bucuri de ele. Ceva poze cu ele nu ne arati?

madaluta, cumplita drama pe care o traiesc Monica si Florin. Din pacate insa tot ce pot face e sa mediatizez cat mai mult cazul lor. Sper din suflet sa ii ajute DD si sa gaseasca banutii necesari pt tratament.

pisikuta, noi am terminat cu gradinita acum 7 ani, asa ca nu stiu ce se mai practica acum. Noi ne dusesem doar cu un buchet de flori si cu bani in plic la inscriere.

Vladis, la multi ani fericiti inainte jumatatii tale.

bpatricia, eu am facut analizele pe perioada sarcinii la Cermed. Am ajuns la ei din intamplare, dupa ce toate celelalte laboratoare imi spusesera ca au epuizat plafonul. Sunt f draguti si profesionisti. Despre Rusu Elvira nu stiu ce sa iti spun. Experienta m-a invatat sa nu am incredere in medicii ginecologi femei, dar asta e doar o parere personala. Eu am nascut cu dr. Chazli Fawaz, un om si un medic extraordinar, pe care il recomand cu cea mai mare caldura. E foarte cautat, f apreciat si un profesionist desavarsit. Se cam asteapta la el, dar merita pe deplin. Are program in fiecare miercuri dupa amiaza si sambata dimineata la ProVita. Poti sa faci si echo la el.




http://community.webshots.com/user/annadana1
http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

CameliaLa multi ani sanatosi si fericiti!

POZE CU NOI
de David Christian
Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Citat:
citat din mesajul lui bpatricia

Buna tuturor viitoarelor mamaici din Constanta, eu sunt noua aici pe forum, am descopereit de curand ca voi fi mamica, sunt in 6 sapt , as dori sa-mi spuneti unde imi pot face analize in constanta si cat ma costa?la synevo a facut cineva sunt edcontate cele de sange si urina cu trimitere de la medic?? unde imi recomandati sa merg la primul consult la un genecolog sa fac un eco, eu ma gandeam as merg la rusu elvira de langa silvian am auzit ca e draguta si tanara astept pareri de la voi ms


Eu am nascut cu Rusu Elvira si datorita ei am putut duce sarcina cat de cat la capat.Este profesionista si o drita excelenta,iar inainte de toate este un OM,ceea ce-n zilele noastre,rar mai intalnesti.
Sarcina usoara si numai bine.

POZE CU NOI
de David Christian
Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salutare!!

o la-la, ce zi ....LA MULTI ANI, CAMELIA!!!!! toate urarile de bine
vladis, La multi ani ! pentru sotzul tau

toate cele bune...

pentru azi: LA MULTI ANI Alexandra-Elena!!!....Camelia Ontica

Mergi la inceput