Tinere senioare cu greutate>50kg (70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Regulament DC
10. Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului
Nu abuzati de majuscule. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Nu abuzati de culori si nici de marimea literelor.

Totodata va rog sa alegeti un titlu pentru acest subiect. Deja nu se mai stie daca este vorba despre senioare, pitici, nunti sau botezuri.

Este minunat ca se marita amy (amy casa de piatra), dar pt astfel de evenimente exista o sectiune separata si anume "Evenimentele comunitatii".






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Regulament DC
10. Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului
Nu abuzati de majuscule. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Nu abuzati de culori si nici de marimea literelor.

Totodata va rog sa alegeti un titlu pentru acest subiect. Deja nu se mai stie daca este vorba despre senioare, pitici, nunti sau botezuri.

Este minunat ca se marita amy (amy casa de piatra), dar pt astfel de evenimente exista o sectiune separata si anume "Evenimentele comunitatii".




Catalina






astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

de ce,bebita, de ce??
ce-am facut??

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius


esti buna, sufletista si o mare gospodina.:)
nu mai zic ambitioasa.
sper sa te binecuvanteze doamne doamne cu un tarzanel sau o tarzanica...

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Gali scumpo, m-ai facut sa zambesc cu titlul!

Dar..hai sa sarbatorim discret, intre noi!

E mult mai bine asa!



Noapte buna prea-minunatelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

noapte buna doamnelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Regulament DC
10. Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului
Nu abuzati de majuscule. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Nu abuzati de culori si nici de marimea literelor.

Totodata va rog sa alegeti un titlu pentru acest subiect. Deja nu se mai stie daca este vorba despre senioare, pitici, nunti sau botezuri.

Este minunat ca se marita amy (amy casa de piatra), dar pt astfel de evenimente exista o sectiune separata si anume "Evenimentele comunitatii".




Catalina






cred ca noi stateam f cuminti, nu deranjam pe nimeni.
doar ne-am felicitat unele pe altele si asa este comunicarea noastra.
nu vad ce va deranjeaza ca schimbam titlul cand cineva are o reusita. e un topic de sustinere, nu de informare, ca sa aiba un nume sugestiv.
parerea mea....

mai bine moderati topice unde oamenii se injura.
si aici nu cred ca tipa nimeni in majuscule, faptul ca cineva scrie felicitari cu rosu si majuscule, unei femei care se chinuie de ani de zile sa faca un copil si dupa nespe FIV-uri reuseste, eu nu cred ca e un tipat care sa deranjeze. sa avem pardon.

cam exagerat avertismentul asta, parerea mea. si sper sa nu va suparati pe mine ca spun asta. eu asa gandesc si sunt f atasate de fetele de la sectiunea asta. dc s-ar schimba titlul, ar fi chiar f urat.

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Mona scumpa noastra felicitari si sa ne dai vestea cea mare cat mai repede
Da , chiar asa ...ce chestie taman acuma s-a venit cu regulamentul, sa avem pardon ..strica pagina de net sau ce?Ocupa spatiu daca am bagat caractere de 16 in loc de 12?E un site standard ca la Ceausisti sau e unul colorat , plin de veselie sau sustinere?
Pot sa scriu si in curcubeu daca asta imi da optimism si stare de dispozitie .Pe cine a deranjat veselia noastra?
Scuzati doamna moderator , da sa avem rezon...iote o floare pentru matale din buchetul pe care il va arunca Amy duminica la nunta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Babyblue - Am sa te rog sa arunci o privire pe prima pagina. Cat de "consistenta" este.
Nu am facut referire la urarile adresate "unei femei care se chinuie de ani de zile sa faca un copil si dupa nespe FIV-uri reuseste" asa ca nu este cazul sa devenim mai sensibiloase decat o cere momentul.
Acest lucru l-am solicitat pur si simplu din motive tehnice.

Daca este doar un topic de sustinere si prietenie banuiesc ca nu este nici o problema sa mutam subiectul la o alta sectiune. Cea dedicata prietenilor. Din pacate nuntile si botezurile nu se incadreaza in peisajul "aspirantelor".

Din curiozitate personale - cu ce deranjeaza un titlu permanent (cu o completare simpla Felicitari x- atunci cand este cazul) ?


In ceea ce priveste moderarea altor subiecte am sa te rog sa reclami postarile care te deranjeaza. Posibil sa fi scapat moderatorilor.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Amy, felicitari!!! Casa de piatra, multa, multa fericire, sa aveti o viata plina de bucurii, sanatate si bebici sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Soricica, hai cu un beta maaare!
Mona, felicitari, ma bucur tare mult pt tine!

Mergi la inceput