Fiv in Ungaria 91

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

clara...si mie mi se pare ca-i foarte stapan pe el si pe ceea ce face...da nici io n-am de gand sa-l slabesc
spune-mi ,te rog,camera nr. 3 avea si balcon???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

adipapazi, ai cumparat pregnyl din Bucresti de curand? De la ce farmacie? Mai, numai eu nu gasesc pregnyl in Romania si progesteron in Ungaria?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

feli,vrei pregnil???
hai ca sunt eu maine o prietena care e farmacista si m-a salvat mereu cand am avut nevoie de cate ceva mai greu de procurat.vrei???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Neatza!!!
Multam din suflet pentru gandurile bune!

Felicia multumim pentru capitol! Asta-i capitolul lui mire

dia_na unde vei face inseminarea?

mi-a dat si mie p.k. schema pe zile! iau ac pana la sf lunii! pe data de 4 incep injectiile si pe 10 martie ma prezint la eco! asta daca va fi totul in regula la ecografia pe care o voi face la albu pe 23 feb! deci pe cai ca se filmeaza!

am o intrebare ca sa nu il mai stresez pe p.k.... la ce ora fac injectiile??? cezara tu l-ai intrebat? ce ti-a zis?



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Sami, stai sa vad daca imi iese alta schema. Daca nu, iti scriu PM.
Mami_vreau eu zic ca nu conteaza daca le faci dimineata sau seara - cum ti-e mai usor, conteaza sa fie facute la aceeasi ora. Eu de ex le-am facut stimularea seara.
Gata, am intrat si eu in linie dreapta, declar z 2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

felicia,ai un pm. pupici.

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

samira are balcon comun cu o alta camera. noi nu am iesit deloc pe balcon ca era prea frig.

Stie cineva in serii de cate zile ar trebui luat omega 3 (in afara stimularii, fara legatura cu fivul)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

felicia si eu tot seara ma gandeam sa le fac... motivul principal e ca am programarea la prima vizita la ora 11... daca le-as face dimineata ar insemna ca in ziua respectiva sa le aman! oricum o sa il mai intreb si pe p.k. in momentul in care ii voi trimite rez la eco daca pot face si stimularea si inhibarea seara!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

galli care-i planul de bataie?

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput