Timisoara, Impreuna! (167)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

neata

La multi ani Alexa ... multa sanatate si numai bucurii

si ..... baba de mine tot n-a priceput unde e pizza hot acuma in mall

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"



Daca stai cu fata la intratea in auchan....o iei in dreapta si mergi pana in fata la zass, unde o sa vezi un indicator "Pizza Hut"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

vickip multumesc

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

no servus...am mai inceput intr-o seara sa va scriu...Mariuka stie cand...da mi-o pikat netu brusk...si in plus ma striga Rozosina mea...


La multi ani Ziana!...sa-ti traiasca printesa navetisto!

cand hantatar ati trecut ass repede la cap nou...e drept ca de 2 -3 zile nu am avut net...da era pe acia ca-n tanar si nelinistit...si acu mai tre sa citesc si din urma de virgina cu pricina...

noi aprox suntem bine...sambata au venit ai mei si mi-au adus pe cei mari ca au fost in vacanta...si duminica mi l-au luat pe American...si mi tare dor de el...am si plans dupa el...am vrut sa pun ceva poze cu Roza mea da n-o vrut compu sa-mi citeasca cardu...si atunci tre sa adaptez ceva cablu la aparat si sper ca atunci sa fie ok...am facut alte poze...daca apuc le pun...

eu acu cu imi bat capu pt Arpi...de vreo 2 ani respira mai mult pe gura...nu pot sa zic ca o fost ff des racit...in plus am observat de curand ca maxilarul de sus nu-i vine peste cel de jos...si din ce am citit respiratia pe gura duce la asa ceva...adica maxilarul superior nu se dezvolta...in plus cica raman pitici cei care respira pe gura...dar ce ma ingrijoreaza ca saliveaza noaptea...si petele sunt maronii pe perna...dr-a de familie a zis ca se musca in somn de limba si sa-i fac electroencefalograma...iar cea homeopata..ca i se usuca mucoasa si sangereaza...nu stiu cu ce sa incep...cred ca ar trebui cu un pediatru bun..m-am gandit la ilie...daca stiti unu bun spuneti-mi si mie...

Pitica are ceva bubite pe fata de cateva zile...cica e dermatita...sa vad si cu asta ce fac...

Si voi dragelor ziceti ca va intalniti vineri...vin si io cu a mica legata de tzatza ...

va pupacesc ca deja ma striga ...o fost destul rabdatoare cu mine saraca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

wooooooww...asta se lasa cu pozari de pozari, claaaaarrr!!!
asa prezenta cere tzol festiv!! ma duc sa-mi calc camesha abia astept sa vad roza mica!! moama ce se prefigureazaaaaa...

ce ma bucur Mihilicaaa
...ce suflet mare poti sa ai femeie...cand altele ar jubila ca au respiro, tu plangi dupa 2 zile de lipsa unuia din prunci...

hai ca dau de pranz care doreste, care pofteste...


mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salut!

Ana, multumesc de lamurire, mi-ai scos virgina din ceatza, cu toate ca am circumstante atenuante ca n-am inteles, pai daca o facea cu 7 clar nu mai era virgina ....

Mihi, multi, multi, pupici. Io votez doctor bun, cu mana pe inima, Ilie. Ne-a scos din multe buclucuri si, de fiecare data, cum a zis el, asa a fost ....

Alexa, La multi ani!

Acu' am alta problema, va mai prind la pizza pe la 7 si un pic cand o sa ajung si eu? Sper ca nu va mutati in Unirii sa udati pizza si salatele, ca pana acolo n-am timp sa ajung .... asa ca mestecati si voi mai incet, sa va ajunga pana ma adun si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

io n-am nici o problema ca voi va intalniti fara mine () da' daca nici nu faceti poze chiar ma nervozez asa ca nu uitati aparatele fotooooooo

Alexa, la multi ani cu sanatate si multe impliniri! Te pup
Mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Simo scumpo......ma glumi-i ...inc an-am scos-o afara are abia 3 saptamani...nu deasta da cu frigu asta inca nu am scoso...+ ca tre sa o scot treptat...

Dani mersi mult...trimite-mi si mie nr pe Pm sau cum vrei tu...sa-i fac o programare lui Arpi...cum e cuiu tau...am avut si io 1-2 zile un cutit in cui...da o trecut...

va pupacesc

anda...carate fac la liceul unguresc...da profu desi se numeste Zoli nu stie ungureste...spre oftica rasei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Mihi, deci io de la tine ma astept la orice la cat de truli te stiu de aia ma gandeam ca e pe bune

am fugit dupa zuza, pusike la lume

mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

o seara faina sa aveti zuzelor

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

poftiti la un ceai de capsuni

ramane cum am stabilit ?????

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput