Bravo Adina, Oani, Amiss_zip! Pufuleti (124)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandanaG spune:

Citat:
citat din mesajul lui haircut

Buna, mamici si burtici!!!

Lorex esti o scumpa...si eu am ceva pb cu superstitiile, cu soacra-mea, sa nu ies 40 zile din casa, iar daca ies, sa nu trec strada asta mi-a servit-o ultima data cu muuuulta convingere...am intrebat-o cum ar trebui sa ajung vineri la ortoped cu bb fara sa trec strada, sa-mi faca un traseu prin Bucuresti


38+ Maia Ilinca- te asteptam cu drag, broscuta mica



astai cea mai tare de pana acum

eu nui dau ceai, ca cica ii umfla stomacelul si numai mananca,mai beau eu, cica e bn si asa

Dana, mamica de Dragos Andrei (27.12.2009)
http://picasaweb.google.com/dandana.grigore/DragosAndrei#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

haircut ...lol...ce faza tare cu trecutul strazii

anaiss ..le rog pe ioana sau rebiana sa-ti trimita ele pm...sa nu mai reiau eu

cris.d ...felicitari ptr ziua asta frumi pe care ati avut-o ca fetele

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

si eu am mami, rude, etc "stiutoare", dar nu le zic de carti, ci bag doctorii in fata: "nu ma lasa dr. sa ii dau"




e buna asta! dupa ce nasc am s-o fol si eu


_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui haircut

Lorex esti o scumpa...si eu am ceva pb cu superstitiile, cu soacra-mea, sa nu ies 40 zile din casa, iar daca ies, sa nu trec strada asta mi-a servit-o ultima data cu muuuulta convingere...am intrebat-o cum ar trebui sa ajung vineri la ortoped cu bb fara sa trec strada, sa-mi faca un traseu prin Bucuresti



F tare asta!!!


Citat:

Maia doarme mereu mai mult de 3 ore, o mai trezesc uneori incet, incet, dar nu stiu...s-o las asa???inseamna ca e satula daca doarme,nu? Laptic e destul la titi, mai mulg dupa mesele ei uneori, cand ma mai dor....voi ii lasati sa doarma cat vor? A venit la noi dr de familie al fetitei si mi-a zis sa-i dau si ceai de colici ii dau cate putin, ca nu stiu ce sa fac...



ce norocoasa esti cu asa fetitza cuminte!






[/quote]

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Ma bag si eu in discutia cu deochiul, pentru ca am fost patita de multe ori... La locul de munca trecut aveam o colega care ma deochia aproape in fiecare zi Noroc ca exista o alta colega care ma descanta... In schimb, niciodata nu a functionat chestia cu ceva rosu Am fost deochiata cand aveam bluze rosii pe mine, asa ca nu stiu cum m-as putea feri Dar ce stiu este ca exista cu adevarat deochiul...

Danasor eu stiu ca daca bebe este alaptat nu mai are nevoie de nimic altceva din afara (nici ceai, nici apa), dar o sa am si eu niste lupte de dus cu soacra, pentru ca ea e adepta ceaiului la bebei Trebuie sa vad cum o s-o scot la capat... Din fericire, acum este frig si o perioada o sa scap, dar cand or veni caldurile cu siguranta o sa inceapa sa ma bata la cap sa-i dau lui bebe ceai sau apa

38+ David Alexandru... inca negociem
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza


AMR 2 saptamani... nu-mi vine sa cred!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

foarte interesante discutiile pe aici despre deochi.sotul meu rade ....eu cred.am patit-o. la fel si sora mea care a fost deocheata la un chef si facea niste crize....de ziceai ca s-a bagat dracul in ea. aproape ca-si smulgea parul din cap. apoi i-au stins carbuni si si-a revenit,inexplicabil.m-am speriat rau atunci. inca nu mi-a fost deochiat piciul , sa dea Domnul nici sa nu fie vreodata!


din 02.02.10 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Ce nora cuminte am!!!! manca-o-ar mama pe ea de dulceata!

Azi am intrat in sapt 39!!!!!! Dau de beut si papat ce va pofteste inimioara!

Faptele bune ale tale vor fi pornirile copiilor tai! (N. Iorga)

Oana si Paul Constantin (28.11.2004) si 39+ cu Daniel Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

brrr...ce povestiti voi pe-aici...
Oare se poate deochia si din poze??????

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui onitza

Ce nora cuminte am!!!! manca-o-ar mama pe ea de dulceata!

Azi am intrat in sapt 39!!!!!! Dau de beut si papat ce va pofteste inimioara!

Faptele bune ale tale vor fi pornirile copiilor tai! (N. Iorga)

Oana si Paul Constantin (28.11.2004) si 39+ cu Daniel Alexandru


Bravo Onitza!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

LA MULTI ANI ROX_Y!!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile..

Mergi la inceput