La multi ani!Clopotei ianfeb '08 in sarbatoare 250

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miutza spune:

Ema, am vazut niste poze superbe, cu 2 baieti frumosi foc, cu o mama si o nana superbe , cu multa caldura si fericire! sa fiti mereu fericiti ca acum!

Miutza , mami fericita de minune de fetitza scumpa si iubita Maya Ioana (25.01.2008)
Poze cu raza mea de soare
Noi 3 si restul lumii (b l o g)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

La multi ani pt. sarbatoritii de ieri: Eleni, Eveline si Andrei!
La multi ani pentru Laura si Ralph Gabriel!

Ramo ce dragut filmuletul cu gimnastica! Foarte tare!

Nemary ce zici/e despre: Diana si Irina asemanator cu Delia si Iulia?

Ceska sa fie cea mai buna decizie pt. voi. Uitasem de pb cu pixul…se ia cu acetona.

Miutza si mie imi place mult sa dansez dar cred ca e singura chestie pe care nu o pot face in cuplu. N-am cu cine.

Grati fata ta le are pe toate, frumusete si inteligenta cat carul. Sanatate si mult noroc ii doresc.

Ema foarte frumos botezul. Si voi si nasii sunteti 2 cupluri frumoase…Parca si semanati.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



buna gagici


off ce teapa .. ce zapacit e barbatu' asta al meu .. invitatia la film e ptr sambata viitoare .. si ce m-am mai pregatit .. asta e.

ramo vai cat ii de dulce si haios razvi, cum face el gimnastica cu tine! imi vine sa-l pap de scump ce e!

lala ce tare e acrobatul tau! ce bine sta pe paharele acelea! e un istet si un frumos pletosel!

ceska tin pumnii sa obtineti casuta la pret super bun!



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

La oftalmolog am fost iar mandra de gaza mea: viteaz rau de tot! A cooperat la masuratori, a acceptat si picaturile, a doua oara cand l-a invitat in cabinet a mers de buna voie: "sa vedem ce mai face bufnita" (o jucarie din cabinet). NU e strabism, e in regula. Mi-a explicat ca ce m-a alarmat pe mine tine de faptul cum e construit ochiul lui, coltul intern al ochiului si nasul dau un unghi in care in anumite momente pare ca ar fi sasiu. Dar masuratorile contrazic e numai aparenta. In plus mai creste, creste ochiul, creste nasul....
Mai revenim intre 5-6 ani inainte de a merge la scoala. Yu-hu! Am bifat-o si pe asta, am scapat de-o grija. Ar mai fi dentistul si un urolog ca sa-mi alung toti piticii dar.....mai astept un pic sa uite sotul de vizita asta si sa gasesc un dentist specializat pe copii ca nu stiu in cazul asta cat de viteaza ar mai fi gaza la deschis gura

Ramo,
ce frumos v-a trecut raceala. Si a noastra pare dusa astept cu nerabdare ziua de marti miercuri la gradi sa vedem daca nu revin mucii....


Joi avem carnaval la gradi, se costumeaza dinozaur, vineri am dus o punga cu 50 baloane pentru decor si m-am trecut pe lista sa pregatesc un platou de cruditati (legume) si branzeturi pentru astia mici.... Ce mai mananca clopoteii prieteni cu vitaminele din legume? Eu ma gandeam sa pun morcovi, castraveti, ardei gras, cateva felii de rosii, ridichi....
Si la capitolul branza variatiuni de cascaval, branza de vaci eventual (corabioare de ardei cu branza)????


Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Mersi de ponturile pentru scos pete de pix! N-am spirt in casa si s-a terminat si acetona dar vad eu luni cu ce ies...

Gaza doarme de 2h.....

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Elle, of!
Bine ca nu s-a anulat de tot invitatia la film, asa ai motiv sa te faci frumoasa si week-end-ul viitor .
Casa-i apartament dar macar am lucra (plati credit) la ceva al nostru si n-am mai sta in chirie. Prietenul sotului care vine maine cu familia in vizita si-a luat casa cu curte si gradina la 275.000,- ceea ce e mult pentru cat putem noi acum. Pana oi avea eu un job (bun) creste gaza, pleaca din casa pana adunam banii si ce-om face singuri noi doi in casoc? Plaja in curte...ar fi fain.
PS
Am primit raspuns de la cei carora le trimisesem dosarul pentru acceptarea la curs: prelucreaza datele si ar mai putea dura ceva dar ma vor anunta.... E de bine? Sper ca da, din moment ce cursul ar incepe in sept 2010, poate mai asteapta candidati?!

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ema, am vazut pozele de la botez, sunteti o familie foarte reusita.Si frumoasa.



ALEXIA - petrecere 2 ani

Alexia la1 an si 11 luni

www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog

PATRICIA ALEXIA

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Ramo,
s-a trezit gaza mea si vrem sa ne uitam acum la filmuletele cu Razvi gimnast si ajutor bucatar caci nici eu nu le-am putut vedea la vremea lor....

Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)


Blogu` nostru
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Hai sa ma mai bag un pic in seama. Cumnata-mea a nascut o fetita superba martea trecuta uitati-o aici.

Va urez un week-end excelent in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui godzila

Hai sa ma mai bag un pic in seama. Cumnata-mea a nascut o fetita superba martea trecuta uitati-o aici.

Va urez un week-end excelent in continuare.

Vera, mamica de Vlad Mihai (25 ianuarie 2008) & Iulia Maria (17 octombrie 2005)


www.psihologiafamiliei.ro
POZE


vai ce bulfea scumpa si draguta! semana cu mami a ei!

sa-i traiasca si sa fie sanatoasa!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput