Despre Centrul Medical Unirea si alte clinici priv

Despre Centrul Medical Unirea si alte clinici priv | Autor: LilianaR

Link direct la acest mesaj

Ma intereseaza experiente, nasteri, medici...
Ce impresie v-au facut voua, celor care ati trecut deja printr-o nastere si doriti sa impartasiti cu noi, cele care suntem pe cale sa trecem.
Putem extinde subiectul si la restul clinicilor particulare.
Peraonal, am observat ca in acelasi timp in care nu creste pretul foarte mult, fiecare clinica incearca sa impuna interdictii sau conditii suplimentare atat medicilor proprii, cat si pacientilor asa incat migrarea sa nu fie foarte usoara.
Adicatelea, bag de seama, nu se bazeaza pe fidelizarea clientului prin atragerea lui catre servicii bune, catre disponibilitatea de a trata fiecare caz individual, de a negocia coinditii proprii fiecarui caz acolo unde e nevoie, ci se bazeaza mai degraba pe faptul ca daca nasti la ei trebuie sa fi fost urmarit la ei si altele similare.
Mie mi-ar fi placut clinica din Brasov, mai ieftina si pare ok, are referinte bune, dar cum ajung eu cu apa rupta pana la Brasov, mai ales ca nu stiu in ce ora de ce fel de varf ma apuca asta? Deci iese din calcul.
Alte pareri, temeri sau experiente? Astept cu nerabdare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Exista topic deschis despre CMU. Ca dealtfel despre toate maternitatile private.



Mergi la inceput