Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *63*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ioana a mai ramas ceva de la chef si pentru mine ?
La multi ani fericiti si sanatosi !!!!!


Raisa te pup Davidelu de ziua ta

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

monica te rog frumos mai pune o data linkul cu scaunul de masina. ca si eu caut de ceva timp si nu gasesc ca sa se potriveasca la caruciorul pe care il avem noi.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Ioana a mai ramas ceva de la chef si pentru mine ?
La multi ani fericiti si sanatosi !!!!!


Raisa te pup Davidelu de ziua ta

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


evident, evident! ti-am pastrat niste ciocolata de casa, tort, nachos, vin de dragasani!!! ce doresti!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Scaunul de masina este asta http://www.bimbomarket.it/gb/en/proxima-car-seat-europe-P16720.htm dar nu se poate atasa la carucior
Sau tu vrei sa se potriveasca la culoare? CA asa, din cate stiu eu, numai scoicile se pot atasa la carut dar cu alea nu faci mare branza.

Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Scaunul de masina este asta http://www.bimbomarket.it/gb/en/proxima-car-seat-europe-P16720.htm dar nu se poate atasa la carucior
Sau tu vrei sa se potriveasca la culoare? CA asa, din cate stiu eu, numai scoicile se pot atasa la carut dar cu alea nu faci mare branza


ce culoare, soro? sa pot sa-l pun pe carucior... scoica sa zic si eu! dar de ce zici ca nu fac mare branza? nu cred ca pot sa-l pun pe carol in scaun din asta deja. cu toate ca atunci cand ne trebuie noua sa plecam el va avea 6 luni jumate deci cred ca va avea voie sa stea in cureci! multumesc de link. e foarte interesant site-ul si tot navigand zilele astea imi dau seama ce scumpe sunt toate alea pe la noi, neicutza!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor eu va urez o noapte linistita!Må bag la nani..Maine merge la niste prieteni..are Brucu o amicå si cicå vor si ei så mai vb ca intre bebilici.Ne auzim maine mai pe searå!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Seara buna si de la moi

Azi am avut o zi tare interesanta..am plecat pe la 3 de acasa la examen,apoi la cumparaturi cu Calin,apoi la o extractie de masea(tot cu Calin...bietul de el,el indura cu greu durerile si eu stateam la usa si rememoram momentul cezarienei mele).Am ajuns acasa pe la 8 si ceva...fetelor,nu stiu daca ma puteti crede,am avut impresia ca am revenit dintr-un concediu luuung si totul mi se parea atat de straniuin sensul ca parca venisem dintr-o alta lume.Ciudata senzatie...mi-am dat seama cat de mult m-a afectat statul asta in casa si nesocializarea


Mada,ma bucur ca nu te mai stropestitot voiam sa-ti zic,dar am uitat..la fel pateam si eu (cumparam perii din alea ieftine,la 2-3 lei din magazine de plastice) pana m-am enervat si am intrat intr-o farmacie de unde am luat o spalatoare cu 25 de lei de la Nuby...da' zau de ma mai stropesc cu eabuna investitie am facut.

Monique,ai 2 papusi adorabile

Nela,ti-am vazut pozele inainte sa plec la examen dar n-am mai zis nimic fiindca stiam ca iar ma urnesc greu din faza laptopului...pozele sunt MINUNATE, reiese din ele cat de feiriciti sunteti toti 3 si sper sa nu te supere remarca mea,dar voi doi (tu si Sorin) pareti atat de apropiati de sincer,eu una,nu-mi pot imagina ca va stiti certa sau supara unul pe celalaltpareti cuplul perfect...de fapt,sunteti un cuplu perfect.Pozele in care "bebe cu picioare"rade sunt tare,tare frumoase.
Iar faptul ca ai pus atatea poze,din fiecare loc prin care ati umblat,ma ajuta sa vizualizez mintal mult mai bine filmuletul plimbarilor voastre.Peisajele de acolo sunt de vis....
Pupici dulci tie si Margelatei

Ohhh,zi uitam sa va zic...nu o sa ghiciti nici intr-o mie de ani ce faceam eu cu o ora inainte sa plec la ex : storceam si clateam haine ca o ca tocmai atunci si-a gasit masina mea momentul oportun sa se strice

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Astept primavara...

_

"You are worried about seeing him spend his early years in doing nothing. What! Is it nothing to be happy? Nothing to skip, play, and run around all day long? Never in his life will he be so busy again." Jean-Jacques Rousseau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Luto, multumm pt capitol si urare!

Monique, faine pozele! Andreutza seamana tare bine cu tatal ei!

Hepilica, tare mult as vrea s-o vad pe dragutza de Maia! Auzi, da capsunele si zmeurica ai in curte?..asta ca sa fiu tiganca pana la capat...

Bey, eu am o mare problema cu webshotul asta..se incarca extraordinat de greu, dureaza 5 min sa deschida o poza..Si la voi e la fel? Am reusit sa vad numai cateva poze din luna de miere a Danutei.


Azi mi-a stat inima in loc un pic..m-am speriat cumplit! Mancam un mar si cum Natix balea langa mine i-am dat o feliutza s-o linga..nush ce i-a facut ca a reusit sa rupa cu gingiutele o bucatica. Nu am vazut, dar am remarcat ca s-a oprit din lins, a inceput sa se strambe si-si tot misca limbutza. In fine, am vazut bucatica de mar si am scos-o afara. A fost intr-un mare fel..de acum nici sa-mi zica mama vreau sa ling o felie de mar, nu-i mai dau...







de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Asa, mi-am amintit ca mai vroiam sa-i zic Nelei ca-mi place tare mult cand ne povesteste de sot, de ce mai zice, ce remarci mai face. E super amuzant!


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Oare Liliacul nostru ce mai face?


de Natalia (03.09.09)

Mergi la inceput