*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (100)*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

ramo....nu te speria decat apar reactii gen varsaturi, somnolenta....
deci sa inteleg ca d-aia este david asa iritat la fundulet? are gingia fff umflata...masele si canini...nu ma lasa sa-l ating la gingie


UN MIC AJUTOR

Craciun, cadouri, renii

Cristina - mami de DAVID - ANDREI

BLOGUL LUI DAVID SI AL MEU


Povestea nasterii



Pe 20 oct...ora 23:05 a venit pe lume MINUNEA MEA - DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Nici o veste de la Anca?

poze aniversare 1 an

"Oamenii s-ar putea sa nu-si aminteasca exact ceea ce ai facut sau ceea ce ai spus, dar intotdeauna isi vor aminti cum i-ai facut sa se simta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Fetelor, va multumesc mult pt. sfaturi.
Am dat-o la 16 cu violet de gentiana si de atunci e fara pampers...doar in pantaloni de bumbac cu turul lasat (de zici ca-i rapperita) si 2 perechi de sosete.Am pus-o pe la 18 si ceva pe olita si a facut pipi...pana acum n-a facut pe ea.I-am explicat ce si cum se intampla si se pare ca a inteles
Am spalat-o cu musetel si galbenele...am facut o oala mare sa-i torn in cadita la baita sa stea cu funduletul acolo...sper sa-i treaca repede.Maine ia tati si crema Petrini, nu o aveau la farmaciile de pe langa noi...dar am gasit in Militari.
Anca te asteptam cu vesti bune!
Si maine vom repeta figura...fara pampers...poate cu ocazia asta scapam defintiv de ei...imi fac eu iluzii...dar cine stie...daca a mers figura cu kk, poate merge si cu pipi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameliam spune:

Ramo, la baita eventual incearca si cu tarate, cum zicea Mirtha. Sunt foarte bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismargrg spune:

Anca imi pare rau sa aud ca pana la urma n-ati scapat de spital. Multa sanatate lui Zibe si sa ajungeti repede acasa. Ce frumos ai comentat tu pozele noastre, mai aveai putin si le transformai intr-un roman de aventuri .
Laura ma bucur ca e bine Cati. M-am amuzat imaginandu-mi-o lovindu-va, cred ca nu e prea placut dar sa speram ca ii trece repede.
Ramo succes la operatiunea de eliminare a pampersilor.
Otilia scumpe foc sagetelele inzapezite. Mare distractie acolo la voi.
Aleinad stiu ca nu ii dai 9100 dar chiar atat are si o burticaa... De aia nici nu ma preocupa greutatea ei pentru ca nu ar avea unde sa mai puna. Bine nu e nici prea inaltuta, are 73,5 cm, Teodora cat are?
Printesa bafta la doctor, te asteptam cu rezultate bune.
Mamiseli multa sanatate bunicii si Mirunicii , am dat-o in rime fara sa vreau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismargrg spune:

Am incercat sa vad si eu pozele cu gemenii lui Manumanu dar mie imi apar doar cele din primele 9 luni, pe care le stiam, de ce oare??
Monicus felicitari pentru maselutele printesei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

La multi ani, Julia! Multa sanatate si sa ai parte de bucurii si impliniri!

Tare mult mi-ar placea sa mai scrii 2 vorbe, cred ca esti f ocupata.

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

LA MULTI ANI Julia!! Sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de bine!

Bertha noroc cu tine!

poze aniversare 1 an

"Oamenii s-ar putea sa nu-si aminteasca exact ceea ce ai facut sau ceea ce ai spus, dar intotdeauna isi vor aminti cum i-ai facut sa se simta."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Julia, sa fii sanatoasa si iubita!Chiar asa are cineva un numar de telefon al ei?

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Am primit mesaj de la Anca, Z e mai bine, scaunele s-au mai rarit, rotavirus nu e, sangele ok, asteapta exudatul si coprocultura, sunt sanse sa le dea drumul joi.

Noapte buna!

Mergi la inceput