Botox si fillere cu acid hyaluronic

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CoriT spune:

carolinah, ti-ai facut pana la urma injectiile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Buna
Am facut si eu injectii acum doua saptamani, in zona fruntii. Pretul a fost de 150 euro si cred ca e rezonabil. Sambata ma voi duce din nou cred ca mai este nevoie de o unitate doua maxim.
Ma simt ok, e putin fruntea intepenita, dar am inca mobilitate destula.

Smbata ma voi interesa de un peeling chimic pentru reducerea porilor.

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Ai facut botox sau acid hialuronic?
De unde ai stiut " dozarea" substantei?
Poti sa-mi spui unde si la cine ai facut?


Multumesc,


Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Buna
Am facut si eu injectii acum doua saptamani, in zona fruntii. Pretul a fost de 150 euro si cred ca e rezonabil. Sambata ma voi duce din nou cred ca mai este nevoie de o unitate doua maxim.
Ma simt ok, e putin fruntea intepenita, dar am inca mobilitate destula.

Smbata ma voi interesa de un peeling chimic pentru reducerea porilor.

uneori gandesc prea mult....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Giulia, da-ne mai multe detalii, te rog

Ridurile de pe frunte ma dispera si pe mine !

carolinah, tu ce noutati ai ?

De cand asteptam subiectul asta , n-am stiut unde sa caut

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Mi-am facut la Cluj la dr Ivan Ovidiu, cautati si clinica ca nu cred ca am voie sa fac reclama.
Eu am vazut un post mai vechi de-al lui Deus si cand am ajuns la cabinet, dr m-a intrebat "cum de ati ajuns la noi?" , la care eu raspund "aaa, pai printr-o prietena de pe un forum, am dat-o in balbaiala ca nu stiam cum o cheama in realitate pe Deus".

Insa, nu m-a intrebat mai departe, a fost un finut.

Nu am cerut eu cate unitati, am lasat la latitudinea dansului.
Chiar l-am sunat vineri caci vroiam sa ma duc sa vada caci cateva riduri se incapataneaza sa dispara si a spus ca sunt probabil mai adanci si tb adaugat acid hyaluronic. Ma voi programa sambata viitoare si tot atunci voi intreba de peeling.

Eu sunt multumita ca nu mi-a blocat fruntea, pe bune, chiar se reduce mobilitatea muschilor si dpd al acsetui lucru sunt okey.

La mine, culmea, ridurile sunt foarte pronuntate dimineata dupa somn

Deci va tin la curent, sambata ajung, sper sa nu fie probleme si sa fie si dansul acolo.
Numai bine!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Mi-am facut la Cluj la dr Ivan Ovidiu, cautati si clinica ca nu cred ca am voie sa fac reclama.
Eu am vazut un post mai vechi de-al lui Deus si cand am ajuns la cabinet, dr m-a intrebat "cum de ati ajuns la noi?" , la care eu raspund "aaa, pai printr-o prietena de pe un forum, am dat-o in balbaiala ca nu stiam cum o cheama in realitate pe Deus".

Insa, nu m-a intrebat mai departe, a fost un finut.

Nu am cerut eu cate unitati, am lasat la latitudinea dansului.
Chiar l-am sunat vineri caci vroiam sa ma duc sa vada caci cateva riduri se incapataneaza sa dispara si a spus ca sunt probabil mai adanci si tb adaugat acid hyaluronic. Ma voi programa sambata viitoare si tot atunci voi intreba de peeling.

Eu sunt multumita ca nu mi-a blocat fruntea, pe bune, chiar se reduce mobilitatea muschilor si dpd al acsetui lucru sunt okey.

La mine, culmea, ridurile sunt foarte pronuntate dimineata dupa somn

Deci va tin la curent, sambata ajung, sper sa nu fie probleme si sa fie si dansul acolo.
Numai bine!

uneori gandesc prea mult....


servus,

Merci mult de info!
Poate ajung si eu in Cluj, ca pe aici n-am gasit..
Te asteptam cu noi senzatii ..sper ca ti-a mers bine sambata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Eu nu mi-am facut, doar ma bate gindul si l-am intrebat pe dr dermatolog la care merg de ani de zile cit ar costa. Pentru ridurile de pe frunte si cele de la colturile ochilor pretul estimat a fost de 400 de lei. Cabinetul lui se cheama Dermashape si e pe strada Toamnei, daca va e la indemina. Daca ajung sa-mi fac, dau de stire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Buna again
Caut o recomandare pentru un dr bun care face operatiunile de mai sus, riduri, nu marire

Am intrerupt din cauza relocarii si mi-as dori sa reincep.
Rog frumos, cine si-a facut injectii cu Botox sau fillere pentru santuri adanci, sa imi dea de stire.
Multam

Mergi la inceput