Bobocei de sept-oct 2008 (252)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

babytza hai ca nu stai chiar asa de departe, pot sa dau o fuga pian ala tine

nushu felicitari ptr. BABID, daca vrei sa sti si noi stim cum ne cheama, cam de o luna, si cati ani avem, cam, de cand a implinit un an , na, ca mam laudat si eu

ange si la voi este labartat??, am crezut ca numai la mine

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lala am crezut ca ai mai vorbit ceva pe tema asta cu Ramo, am vazut ca ei ii raspundeai . Asa ii las si eu usa deschisa, doar de frig mai inchid unele usi, dar ii las si eu libertate prin casa. Am ridicat de la nivelul lui tot ce e periculos pentru el sau se poate sparge/strica si il las sa isi faca de cap, sa exploreze teritoriul Cuptorul il verifica din cand in cand sa vada daca e uf

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

babytza, se mai poate comanda?

pentru raceala ce ii iei lui david?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

nushulica, ti-ai luat pantofi zici vreau si eu sa ii va pls :)

felicitari pt babid micul vorbaret!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Sper sa nu va mai apara labartat prima pagina.....


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Sper sa nu va mai apara labartat prima pagina.....


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

bravo Oana!! ce avu??? ca m-am tot uitat si eu...


www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Claudinna, nu m-am prins nici eu ce avea.Era ceva de la capitolul 244 incoace si am scos tot si am pus din nou linkurile...


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Oana e mult mai bine. Sa imi spui si mie cum sa facem , trebuie spatiu intre capitole ? Sau cum ? Multumim frumos

Anamona astept cu comanda pana la sf lunii , apoi trimit mail la ei sa imi spuna suma pt transport. Deci mai sunt 2 zile pentru completat tabelul Eu i-am luat C cold plus lui David si Complete flu care pentru Tina si Sneefle; alea tot pentru Tina.

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Kllemi, treaba cu miorlaitul e o chestiune tare cunoscuta noua. Lucia e tare incapatanata. Si baiatul meu a fost la fel, facea fata foarte greu frustrarilor provenite din interdictii. Stefan se trantea jos si facea show cand nu-i convenea ceva cu toate ca noi am fost mereu consecventi si nu ne-am luat niciodata vorba inapoi si nici nu i-am acordat atentie cand facea scandal. Aceasta faza s-a incheiat in momentul in care s-a dezvoltat mai bine comunicarea, cand a reusit sa protesteze verbal sa intrebe de ce, sa incerce sa negocieze. Adica pe la 3 ani. Acum e un copil foarte cuminte, extrem de cooperant, ne intelegem de minune. Lucia e si mai dracoasa decat Stefan. De exemplu vrea sa urce treptele singura, daca vreau sa o ajut urla de zici ca i-am tras una. Daca n-o ajut se chinuie o vreme si apoi se enerveaza ca nu poate sa urce cum vrea ea si iar urla si bate din picioare. Asa e ea: simte nevoia sa-si manifeste frustrarea tipand. Incet incet invata singuri sa-si rezolve sentimentele negative.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

babytza multumesc de raspuns.
mai am o intrebare: cum se administreaza pastilutele de dinti, dar cele de raceala? cate pastilute de cate ori pe zi?

Mergi la inceput