Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

nu am putut sa fiu prezenta la party, in caz ca erati curioase pe unde am fost...le-am dus mancare la baietii lu' Iona. Apoi, i-am chemat putin in vizita inainte de party...si Sporty, repet... Sporty mi-a stricat calculatorul . Cum eu nu plec nicaieri fara peceu...nu am mai venit la party. Acum, nu stiu cine va plati daunele, morale in primul rand .
Dar, ma gandesc serios sa va contactez, d-na reprezentant legal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn okii mey stralucesc numai pe MLoveru killeru e in misiune . da pe MLoveru, nu va zic unde anume poposeste privirea mea, adeca in ce punct....


cat despre chirie si penalizari, daca ti-l ia pe shadow sau pe junior in contul penalizarilor?

purple vaz ca tu avusi o treaba cu sporty....da dupa ce a stricat peceul, ce a urmat? ca noaptea a fooost luunga

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n


cat despre chirie si penalizari, daca ti-l ia pe shadow sau pe junior in contul penalizarilor?




cine sa mi-i ia propitaru' Goldie???

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
fetili ma bucur pentru cele care v-ati distrat aseara da tu, iona cat ii mai lasi pe baieti singuri acilea?
purple nu stiu ce sa zic...sporty e singur acum....apropo pa el cine-l reprezinta?
mey eu pe finutu magicu ma abtin sa-l defilez ca n-as vrea sa vina iona apoi si sa aiba pretentii de la www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">BAD

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa eu m-am dus la doktor ca asa a dat iona instructiuni... si nu i-am facut nemic, decat i-am desenat neste ceva pe registru de programari

apoi iona ar face bine sa apara cat mai repede, ca daca nu se considera rapire si ....facem comitet si trimetem dupa ea. daca ajunge Metalul acolo spre exemplu....cu killeru si cu ebony...pai fac praf toati treburili ce o retin

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148572

Mergi la inceput