Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey fetili duamneee ce m-am enervat ....cum adica, la Mtv by request nu e Michael pe locul 1 ...io tot timpul votez pe mtv.ro ...hai votati si voi ca nu pot vedea pe altcineva pe locul lui, chiar si temporar

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

votat....nu se poate sa nu fie "first in the top"





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetili
mj, oare nu stii de ce sar in ajutorul lui?..pen'ca's buna la suflet de aia si, in plus, un profesionist, care nu poate sta indiferent cand vede ca cineva ar putea necesita de serviciile sale de reprezentant legal.
mey da tu ma intrebi pa mine??? da, in first place, cine era aia care nu mai putea de frica ca BAD i-ar putea rapi inima sau, mai rau, cu totul?..nu e din cauza ca, de fapt, in adancul sufletului stii ca BAD e No1...dar nu vrei sa recunosti?
iona

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata (inca dimineata)

Iona
imi pare rau ca nu vi l-am prezentat pe kidnapper aseara, dar am fost retinuta fara voie..stiti cum e..perioada de acomodare

Am mari recuperari de facut ...Lisa ai primit okii de soare? Functioneaza sistemul?

Nu va mai stresati sa aflati care e cel mai cel...iata-l:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa io am recunoscut ca BAD e cel mai hot, evident dupa www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> my lover si am zis ca la cate e de BAD ce ma fac daca m-o rapi intr-o zi???era o ingrijorare nu o dorinta
adancu sufletului mey e okupat deja, nu e loc pentru BADu tau, iar corasonu nu imi mai apartine de mult, cum am zis asa ca ....BAD tot second place este
d'aia nu e termene de comparatie pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank">soare si d'aia s-a inventat okii de soare,
d'aia www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm toooooooooooooooooo lost in www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> him
I'm too lost in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4212.jpg" target="_blank">you
Caught in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">you
Lost in everything about www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4216.jpg" target="_blank">youSo deep,
I can't sleep
I can't think
I just think about the things that www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank">you do
I'm too lost in www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">you

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele
Io vaz ca numaru' de vizite la subect creste da raspunsuri ioc .
Ori voi nu v-ati revenit din partili de aseara???
Ori va trageti sufletul pt inca o repriza de ...cine e al mai HOT

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joann creste numaru cetitoarilor daca raspunsurili noastre e enteresante da tu acilea esti cu statisticili ca o defilare n-am vazut ia scoate pe shadow la defilare sa vezi cum sare asistentza in aer

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple multam fain de okii speciali, functioneaza f bine..am vazut cu ei si ce n-ar fi trebuit...


mey mj , no offence, dar tu nu esti in masura sa-l clasezi pe al meu BAD pe locul pe care-l vrei dintr-un motiv simplu si anume, pentru ca el nu e unul din baietii tai (ai vrea tu) nu face parte din topul tau si pentru ca nu l-ai testat never ever sa vezi cat e sau nu de hoooot, iar parerea ta e subiectiva si nu ti-am cerut nicio secunda sa ii faci lui loc in corasonul tau (nu cred ca i-ar rezista oricum) ca n-are nevoie, are locul lui de neclintit
faptul ca l-ai proclamat singura pe CT soarele TAU aia e o chestie relativapentru mine nu CT e soarele dar cum soare nu e decat unul care e al tuturor sau al nimanui fa tu alegerea care-ti convine.
referitor la afirmatia ta

Citat:
am zis ca la cate e de BAD ce ma fac daca m-o rapi intr-o zi???era o ingrijorare nu o dorinta
unde ai cetit ca am zis de dorinta????? duamne feresteyo am zis ca mori de fricacre'ca te-a lua gura pe dinainte..sau mai bine zis dorinta?..da stai relax (daca poti) nu e cazul sa te ingrijorezi.

un singur lucru aprob din ce ai zis www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank"> I'm too lost in him www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank"> cause he's just the one and only

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey de fapt, trebe sa imi cer scuze in mod oficial, am comis o grava eroare, BAD nu e pe locu 2, e pe 4, dupa www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">dirty boyu si www.youtube.com/watch?v=ZSLNQuqJa9Y" target="_blank"> oki de caprioara




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey cred ca e timpu sa intre in joc si MLoveru...da-o incolo de treaba....va tot laudati aci taraba si va bateti...vreu si eu....hooot di tat e MLover...si daca ma supar si il scot si pe Killerul....sigur BAD sare pe 6....


sorry lisa killeru provoaca neste slabiciuni

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput