Mesaje private VULGARE- se modereaza?

Mesaje private VULGARE- se modereaza? | Autor: lara_c

Link direct la acest mesaj

Mesajul de mai jos este primit de la o mamica de pe forumul DESPRE COPII:



Hello lara_c

Ai primit un mesaj de la : Buburuza20 (caca.lara970@gmail.com)

La: http://forum.desprecopii.com/forum/

Vai de capu` tau de curva proasta ce esti,am citit ieri topicul tau``bb vostri stiu sa citeasca??``mai bine nu mai folosesti netu,la cat de proasta esti,nu de alta dar te dai de gol la cat de inculta esti,iti place sa te dai inteligenta in fata multora,mai bine te dai cu capu de pereti,poate iti revi,PROASTO!!


NO COMMENT

Astept moderatorii sa intervina.



Lara w7+ si Huckleberry Errie

Hawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Daca te uiti la emailul ei, cred ca si-a facut un cont special pt tine. Nu cred ca se modereaza PM-urile, ai optiunea de a le raporta la moderatori.

Si daca vor, moderatorii pot vedea daca IP-ul corespunde cu cel al altui user mai vechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Lara, mesajele private pot fi raportate ca SPAM si astfel pot fi vazute de moderatori. altefel, nimeni nu iti poate vedea mesajele primite/trimise. Sper sa se uite si Mirela la ce ai scris si sa gasesca o solutie.



Bazar pentru Robi


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara_c spune:

Rog moderatorii, daca se poate sa mute topicul inapoi la 'generale'.
Unde sa il vada mai multe mamici si sa ia aminte sa ne facem si noi o adresa de mail special pt DC daca se trimit asemenea murdarii!!!Macar sa nu primim pe adresa principala.
Eu nu am intrat niciodata pe topicul asta si cred ca cei mai multi membri nu intra.Credeam ca este pt probleme tehnice.Nu este o problema tehnica.Este o problema MORALA grava.Ce nu ar trebui permisa pe DC.

Sybille, nu stiu daca a facut sau nu adresa special pt mine si e mai putin important.
Important este ca aceste cuvinte vin de la o MAMICA!!!
Asa educatie ii da probabil si la copil!!!
Si apopos, aceasta MAMICA cerea la 'ADOPTII' poze cu copilul Emiliei Stanciu.
Oare de ce?Emilia, ia aminte!!

Tu ai dreptate Sybille, nu cred ca din senin asa imi vb ca la usa cortului pt ca am intrebat eu pe DC daca aveti vreuna CD-ul cu bebelusi care citesc?!!!
Si avand in vedere ca am avut ceva discutii care s-au soldat cu cartonase cu un alt user, chiar rog moderatorii sa verifice IP-ul.

Si vb de adrese facute ca sa jignesti , asta pot sa fac si eu si oricine.Nu cred ca e insa cazul.
Corect este sa intervina moderatorii si sa nu se mai permita asa ceva pe DC.
Laura, mesajul e trimis prin DC dar pe mail nu pe contul DC.Deci nu pot raporta ca SPAM,
Din acest motiv te rog, daca se poate sa muti subiectul inapoi la 'generale'.Pt ca ar tb vazut de toti moderatorii si de toti userii, ca sa stie la ce sa se astepte si cate info sa dea.




Lara w7+ si Huckleberry Errie

Hawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Lara, si eu cred ca e facut special pentru tine acel mail.
Wow, nu imi vine sa cred .
Am citit si eu la adoptii si mi se parea ciudat ca un user nou cere poze cu un bebe adoptat...



Explore. Dream. Discover.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Lara, din pacate eu nu mai pot sa-l mut, pentru ca nu am drept de moderare la aceasta sectiune. Dar cu siguranta o sa fie citit si de alti moderatori.



Bazar pentru Robi


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Wow, ce mai mesaj !!!

Eu am mai scris ca atunci cand cineva te ataca, in special in spatiul virtual, nu are neaparat o problema cu tine, conflictul este in atacator.

Lara_c, sa nu pui la suflet, ca nu se merita.
Prioritari, pt tine, iti sunt copilasii si sotul.


allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

ce mesaj oribil. acest tip de useri ar trebui sa dispara de pe DC.

am mai auzit aici pe forum persoane plangandu-se ca au fost hartuite pe privat.
ar trebui fiecare persoana hartuita sa raporteze mesajele vulgare si jignitoare si acesti useri sa fie penalizati sau exclusi din comunitatea DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am mutat acest topic la generale asa cum a fost solicitat insa doar pentru scurt timp.
Pe de alta parte va rog sa raportati moderatorilor aceste .... greu de calificat.... mesaje si in mod sigur nu vor ramane fara consecinte. Este destul de clar ca DC se lipseste fara cel mai mic regret de aceasta categorie de utilizatori.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Lara_c ai mai raspuns tu la un topic despre varsta mutarii in pat normal a copiilor, ai raspuns la mesajul unei tipe din Irlanda care vorbea urat despre irlandeze, si pana sa-i raspund si eu te-a injurat exact in acelasi mod, identic.

Laura stie pentru ca eu am rasportat la moderator si Laura a editat.

Nick-ul atunci era Darwin sau ceva de genul asta. gasesti inca postul initial la Parinti intreaba...

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Este evident ca si-a facut email special pentru tine.Nu-mi vine sa cred ca exista persoane care poate sa atace pe privat pe cineva cu asemenea cuvinte.Sper sa se gaseasca o solutie si moderatorii sa ia masuri impotriva ei.

alexia_07

Mergi la inceput