Tinere senioare cu greutate>50kg(65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Stimate doamne si mai nou...Domni,
Va urez o zi placuta.
Librule, bine ai aterizat in gasca de "amazoane"
Incep prin a te felicita pentru "Bob". Sa creasca mare si sanatos, si sa va umple casa de bucurie.
Sper ca prezenta unui Domn la acest topic nu ne va impiedica sa vorbim de "uitatul in chiloti" si de crampele, pre, post si intra menstruale
Asta-i dragule, te-ai maritat cu Libruta, te-ai legat la cap cu noi toate.Acum ai o sarcina grea, sa ne alini pe toATE SI SA NE FACI SA ZAMBIM DIN CAND IN CAND. Sper sa primesti satisfactii "telectuale" pe masura.
Eu sunt bine merci, dupa cum zise si sefuta.
Am cules 4 oute si astept sa vad cate s-au "copt".
Noi ieri am luat zi libera si ne-am facut de cap
Am fost la mare, la un restaurant cu specific, uzbechistan , am mai vazut odata AVATAR impreuna cu tata socrelul... si am facut si shoping. Mi-am luat papuci de drumetie. Un vis de al meu mai vechi. Am dat pe ei vreo 150 dolari.E marfa buna, SOLOMON se cheama firma, specilaizati in incaltaminte de catarat pe munte si drumetii. Acum trebuie sa iesim la catarat.....
Cu absorbtia, a fost floare la ureche.Astept din clipa in clipa sa ma sune si sa-mi spuna cati si cand.
Nico, ce faci? Cum te simti?
Soricica, bafra , fff frumoasa productie.
Traiasca rezervorul cu " doua viteze", Traiasca partidul ecologist WC-ist....
Hai ca tocmai am gustat unul pahar vin......
Noi o taiem la socrela la Jerusalem, deci va pup pe frunte si pe botic, ca de mani suntem asigurate.
Weekend placut si calduros.
PS la noi s-a terminat iarna, care dealtfel a tinut o saptamana ...cu intreperi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Guralivelor am citit din urma ..

Ada mersi, frumos ca te-ai gandit la utrogestanul meu Posta nu mi-a adus pachetul ieri. Daca nu vine in timp util, luni ma duc aici la centru medical.

Galii, pai sora-mea mica se muta in complexul ala rezidential din Buc. unde a inchiriat. Zice ca e frumos, e pazit, bariera , carduri de acces... ei ii place asta ca ea e tare fricoasa. Garsoniera e luminoasa, mobilata , bucataria utilata. Are si balconas. Sper sa fie bine pt. ea. prima infatisare la divort ar fi pe la sfarsitul lui martie.

Acu sa va zic si de sora mea a treia ca noi suntem patru :-))) Nu mai stiu cate saptamani de sarcina are acum, dar a facut echo si au vazut ca are o fetita!.. o sa fim sase fete in familie..:-))

Beatrix asa banuiam si eu, ca in clinicile de fertilizare se poate face beta-hCG.

Soricica sa-ti ajute D-zeu la inseminare!!!

Nicoooo esti bine copilule?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

blueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
unde esti,hai ca avem de sarbatorit!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Noi tocmai ce veniram de la plimbarica ,
mi-am depus medicalele la munca, mi-am vizitat nitel colegii,
si in drum spre casa m-am oprit si la piata .Am luat cate una alta,acu lenevim un pic, si dupa ne indreptam spre bucatarie, sa facem papa bun.


Ps Galli multumim de casuta noua !

18+
crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Monaaa , ai un ton optimist!!!! Mi-a facut placere sa te citesc!..4 oua, zici!!!... Papuci?... Drumetie?.. la mare? (wc-uri ecologice..?...)
.. ce frumoos!..Mi-e dor de mare si mie..
Sa fie cu norooooc Mona!..Sa ne tii 'in curent' :-)

Libra , ma bucur din suflet ca bob-omuletul e bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

a plecat tarzan de acasaaaaaaaaaaaaaaaa!
am oprit .....focurile,si am venit cu voi!

libruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
sot de fata entelectuala cu capu!!!!!
WELLCOME IN OUR FAMILY!!!!!!!!!!
sau,
BIENVENUE DANS LE NOTRE FAMILLE!!!!

daca nu am scris bine,va reamintesc-
in scoala rusa si engleza,
germana si franceza am invatat singura........
germana mediu,sa zicem,franceza incepatori!

mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa,da ce bine ca avem si noi un bodyguard!!

librule, scrie RPD 10 mesaje,sa treci in timp real!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita42
Libra , ma bucur din suflet ca bob-omuletul e bine!


Aoleu..nu am bagat de seama!...si era cat pe aici sa te intreb si de durerile de burta in primele saptamani de sarcina!!

Corectez!
Libru !!! Bine ai venit! Ma bucur din suflet ca bob-omuletul e bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

libruleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! traiasca bobitele!!!!!!!!
lasa,fata,nu te ingrijora de palinca!!!
sa vina septembrie!!!!!!!

lumi,modificat!
adu sorela aici,cu noi!!!!!!!!

lumy, pt fiecare!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

librule,daca tot esti acasa,iti recomand ceva pt librute:
http:/.../forum/viewtopic.php?f=80&t=1021


astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mona40

Stimate doamne si mai nou...Domni,
Va urez o zi placuta.
Librule, bine ai aterizat in gasca de "amazoane"
Incep prin a te felicita pentru "Bob". Sa creasca mare si sanatos, si sa va umple casa de bucurie.
Sper ca prezenta unui Domn la acest topic nu ne va impiedica sa vorbim de "uitatul in chiloti" si de crampele, pre, post si intra menstruale


Stai linistita, se pricepe foarte foarte bine la crampe, ciorapi, tampoane, creme, chiloti si mai ales sutiene, pensete si parfumuri. Si n-are niciun complex sa le cumpere, dara-mi-te sa vorbeasca despre ele.
Sper sa nu va deranjeze prea tare.

_
made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0

Mergi la inceput