INSEMINARE 60

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissia spune:

LA MULTI ANI VISS!
felicitari pentru mogaldeata din burtica,sarcina usoara si un bebel sanatos!
Fetelor eu sunt in z4 IA si de doua zile ma doare burta ca la CM si sanii.mi se pare ca este mult prea devreme sa am simptome de sarcina credeti ca ar putea fi de la tratamentul de stimulare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

buna - crissia.multumesc.si da,ar putea fi de la trat. de stimulare, bata-l vinaeu una am facut injectii,am luat pastile, am pus ovule intravaginal, si supozitoare rectal.sotul meu nu vrea sa ia nici algocalmin decat dc e musai/si dc nici in somn nu-l lasa durerea de cap.e impotriva toxicelor din medicamente(dar o sunculita afumata ar manca- pe aia n-o considera asa de toxica)..una peste alta, medicamentele pot da diverse reactii.dar, asta nu exclude ca inseminarea asta ar avea succes,bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissia spune:

multumesc viss,nu-mi ramane decat sa astept bhcg-ul si parca nu mai trec odata zilele astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALBINUTZA24 spune:

sa fi fericita si sa ti se-ndeplineasca toate dorintele


multumesc pentru sfat adipapazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary80 spune:

LA MULTI MULTI ANI !!!!VISS!

SA AI O SARCINA USOARA DE ACUM INCOLO!!!
TE SI TE IMBRATISAM IN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissia

LA MULTI ANI VISS!
felicitari pentru mogaldeata din burtica,sarcina usoara si un bebel sanatos!
Fetelor eu sunt in z4 IA si de doua zile ma doare burta ca la CM si sanii.mi se pare ca este mult prea devreme sa am simptome de sarcina credeti ca ar putea fi de la tratamentul de stimulare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

LA MULTI ANI VISS

Cauta cu milostivire, cu totul laudata Nascatoare de Dumnezeu, la necazul cel cumplit al trupului meu si vindeca durerea sufletului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissia spune:

ralucutza,si eu tot la gynera am facut si la fel ca si tine nu am stat nici un minut.prima tot acolo ai facut-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Viss ,draga mea LA MULTI ANI,sa fii fericita si sa ai o sarcina de viss,fara probleme de niciu un fel si cu un bebe sanatos si energic

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput