Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *59*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


ashea ..

croco of imi pare tare rau de vestile proaste de la eco. initial intelesesem ca e vb de displazie .. sper sa fie bine piticuta ta iubita. pupa elle pe ea de frumoasa!

monikus eu am vrut sa-ti spun de fimoza .. dar daca am vazut ca mamicile de baietel nu spun nimic despre astea, mi-era ca vorbesc prostii .. vezi ca e o crema super in germania, cordes estriol, face minuni la fimoza .. numai ca iti trebuie reteta de aici si pe cineva acolo ..

raluk ai fost totala cu domnul zero! hehe .. cum se merge in excursie cu bb de 8-9 luni .. cu casa, iti spun eu .. trei sferturi din bagaje ptr bb .. sa stii ca si eva foloseste "ioii" .. nu stiu de unde a auzit ..

iulika uitasi de "farmacia" de vacanta, de carut, de jucarii etc .. multe schimburi .. hehe o sa vedeti voi .. cand ma gandesc ca noi vom pleca cu 2 copii, ma trec fiorii ..

biaz tare istet pustiul tau! ce legaturi super face deja la varsta lui! bravo!

delia sa mor de ras cu "miresula" lu' soacra-ta .. vai mami ce mireasa superba ai fost .. Doamne ce talie aveai ..

cristina eva mea nu a pus gura pe borcanele .. mi le vomita instant .. asa ca am plecat cu mancarica congelata de acasa .. frumos, nu?

raluca_u esti o super mommy!!

danutza ce frumoasa si dulce e anita si ce talpite bune de pupacit!

raluca foarte tare natalia ta .. fata descurcareata, ce sa mai incolo si incoace ..

nela evuta e cam racita dar sa nu crezi ca asta o impiedica sa faca prostii .. a inceput deja cu perlutele .. aseara isi imprastiase cartile in tot patul meu, vine socrela si o intreaba .. eva, ce-ai facut aici ... la care ea raspunde .. "prapad, mamaie, prapad" .. iar anna e un mic purcelus .. rade cu voce, rade cand ne vede si o urmareste pe eva cu privirea peste tot ..

monique eva a inghitit apa de piscina in bulgaria si ne-am intors cu stomatita si enterocolita .. asa ca eu, una, aman piscina la bb asa mic .. mi-e teama .

techila, hepilica sunteti mortale cu sistemele si generatoarele voastre!

uka vai ce super .. asa gimnastica mai da .. cu bb la spinare.

mellina cred ca preotul acela e anormal la cap .. nu cunosc biserici in zona dar spune-i sa se bage el in apa rece pe vremea asta de afara .. Doamne fereste!







Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

elle.... nu are nimic Ama la sold ci la rinichi o problemuta....dar multumim!nu am fost foarte clara eu..

, de Ama
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

elle.... nu are nimic Ama la sold ci la rinichi o problemuta....dar multumim!nu am fost foarte clara eu..

, de Ama
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!



da .. si eu am inteles aiurea .. am rectificat!

sanatate multa piticutei!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Buna seara fetili

In primul rand vreau sa va multumes din suflet pt sfaturile la ''problema'' mea cu mutatul. Voi rumega informatiile si voi lua o hoatrare. Deocamdata mi-e mult mai clar la ce tre sa ma gandesc. Va pupa dulce si soimita

Tot din amintiri vreau sa o imbratisez pe Monikus, of, mami ca tare greu iti mai este. Te admir pt puterea de care dai dovada

Nela draga, te cred ca ai avut o surpriza de proportii sa-ti recomande dr diversificarea cu cereale asa repede, mai ales ca tu esti adepta alaptatului . Eu sper sa ia Ana bine in greutate si sa-ti aduca in continuare multe zambete si bucurii .

Croco, si pe tine te imbratisez, imi pare tare rau pt problemuta de la rinichi, poate se regleaza , nu stiu ce sa zic, ca nu-s in tema. Dar iti ''aud'' glasul trist

revin ca sunt la zi cu cititul , trebe doar sa construiesc mesajul


asa de rau imi pare ca nu sunt pe acelsi fus orar cu voi . Canada asta are si defecte : e departe si e alt fus orar .



Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


in seara asta nu mai e party?

pai va cred .. va e somn dupa dezmatul de azi-noapte ..

eu vreau sa dau doua strigari ..


aidukuleee .. mai esti supi?

monica pe unde umbli? ce face atomixul cel drag si scump?

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta


in seara asta nu mai e party?

pai va cred .. va e somn dupa dezmatul de azi-noapte ..

eu vreau sa dau doua strigari ..


aidukuleee .. mai esti supi?

monica pe unde umbli? ce face atomixul cel drag si scump?

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun



Si eu vreau sa stiu ce mai fac fetele dragi
Si de Iuliapapusa mi-e dor, sper sa fie mai bine cu sanatatea



Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Buna seara,intru la recuoerari ca ati scris nene nu gluma
fetele

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna seara, doamne frumoase!!

Inainte de a trece la recuperari, vroiam sa va spun ca mai traim si noi, numai ca alergam de zor pt botez. Si astazi am rezolvat cu aranjamentele pt restaurant si cele florale, etc. Am semnat si contractul la restaurant pt meniu. Sunt extrem de incantata pt ca_cred ca va iesi ff frumos. Pt mine este f importanta partea estetica(deh, artistii astia) si pana nu am gasit ceva care sa ma impresioneze, n-am acceptat. Sper sa fie ca-n poze!! Abia asteeeeeep! A..si ce tort!! La aceeasi firma. Noi suntem f entuziasmati.Sexy!

Pe de alta parte, bebitza mea nu prea mai vrea sa stea cu nimeni in afara de mine. Se supara rau. Mai ales daca mai schimba si locul...Hmm. Azi fu cam maraici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Raluk, mi-a placut tare revenirea spectaculoasa de aseara, ai niste mesaje superbe si te urmaresc cu multa placere

Fetele, multumesc si eu pt o setra minunata, m-am simtit super la petrecere aseara .
Multumesc si pt complimente, ma asteptam sa fie criticata rochia mea, dar voi sunteti niste dragute. La vremea respectiva am incasat cateva castane, recunosc. Cred insa ca m-am facut gresit inteleasa cu kg, eu n-am spus ca pe o lauda ca aveam 45 kg la nunta. Eu nu mai vreau sa am niciodata greutatea asta la inaltimea mea de 1,68 cm .

Raluca, Natalia e o frumoasa tigancusa . Si la noi programul de noapte e asemanator


revin.........ca tipa soimita






Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

IOANNA e un scump Carol cum se tine el de barele patului
CROCODANA am vazut-o pe Ama cu girafa,era foarte interesata de ea
MANGA l-am vazut si pe Aidan,a crescut mult si e un frumos mai ales cand zambeste
SUEDE ce scumpic e Mihnea,mai ales la baita.Auzi dar ce aveai in mana?gata am citit ca erau gogosi,mmm apetisante
ANOMIS ce frumos e Dinu si ce ochi mari face el la aparatul de fotografiat
IULIKA sper ca nu te mai doare maseaua
MONIKUS off sper sa citesc ca totul a fost ok si doar frica va impins la spital
LAURA78NICO sa-ti traiasca crstinul,imi pare rau ca ai probleme cu Ramona,sper sa gasesti solutia optima
CRISTINA ai fost o frumoasa la nunta,aveai asa o fata de copila inocenta
MARY binenteles ca pozele tale nu am mai apucat sa le vad
RALUK te ,ma bucur sa vad ca ai avut timp sa stai pe net si mi-a placut mult ce i-ai scris lui domnul z.Ioi ce tare ai fost cu domnul zero sa ne faca capitole
CROCODANA multa sanatate Amei si sper sa se rezolve repede problema ei
Gata am terminat capitolul 57,stiu sigur ca nu mai gasesc nici o fata pe forum cand termin dar macar sunt la zi

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
BOTEZ IRINEL

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput