Veterinari rai si buni

Veterinari rai si buni | Autor: Madalina77

Link direct la acest mesaj

As vrea sa deschid acest subiect dupa ce faimosii doctori de la Medicina Veterinara - D-ul Dr Codreanu si echipa dansului - nu si-au dat seama de diferenta intre blocaj renal si pietre la rinichi. Din pacate catelul meu a trebuie eutanasiat, chiar daca Dr. Alina Herghelegiu - clinica Marivet s-a luptat pentru el mult ca sa-l salveze - l-am dus dupa o saptamana la ea - saptamana in care a fost sub tratament la Medicina Veterinara.
D-na dr Herghelegiu a facut minuni cu el, creatinina a scazut mult, dar din pacate sistemul nervos central ii fusese afectat - am plans si eu si ea ...

veterinar superficial si inganfat - Dr. Codreanu Mario
veterinar sufletist si bun profesionist - Dr. Herghelegiu Alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Mare lucru sa gasesti un bun diagnostician !

Noi, slava Domnului, nu am avut probleme grave.. mai o zgarietura pe retina de la pisica, mai o mica intoxicatie cu voma si diaree... s-au rezolvat usor...

Imi pare rau pentru catelul tau

Ingrid si Cristi 6 ani si 11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Din pacate au trecut prea multi ani si nu mai stiu cum il chem pe dr de la policlinica Ilioara care a confundat o otravire cu o indigestie, cand am schimbat dr era prea tarziu pentru motanul meu superb si iubit


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

cat am fost studenta,am avut un boxer pe care l am iubit mult.avea ceva probleme gastro intestinale si am mers la mai multi dr.cel care mi s a parut foarte bun profesional si iubitor de animale a fost un dr care avea cabinetul pe la piata muncii.din ce mi amintesc,il chema ionescu radu[asta se intampla acum 10 ani]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am fost asa amarata ca mi-am adus aminte de pisoiul meu ca am uitat sa recomand si un doctor bun.

Are cabinet chiar la gura de metrou Aviatiei. Ii plac animalele si pune suflet in ce face si nici nu ia pielea de pe tine. Adica mie mi se pare mai rentabil sa bat tot Bucurestiul pe centru decat sa ma duc in zona mea, cand m-am dus cu animale de pe strada nu mi-a luat bani decat pentru medicamente, nu si pentru consultatie.

Numai ca la cabinet sunt 2 dr. dar nu-s amandoi la fel de buni, i-am testt pe amandoi, cel mai bun e unul micut si blond-Riga Dragos, il cheama, sper ca e ok sa-i dau numele.




CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

unde la Aviatiei, in zona Piata Charles de Gaulle ?

Ingrid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Sori, e de fapt statia de metrou Aurel Vlaicu. Vav de o benzinarie Petrom.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomarie spune:

Cum as putea lua legatura cu tine dicristea? As dori cateva informatii legate de domnul doctor, te rog frumos. Este urgent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui teomarie

Cum as putea lua legatura cu tine dicristea? As dori cateva informatii legate de domnul doctor, te rog frumos. Este urgent.


Nu poti scrie aici? Da-mi un mail, PM, ceva...

Mergi la inceput