Mi-e dor de tatal meu

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Mi-e tare dor de tatal meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


azi e un an de cind s-a dus tata; plecarea lui a adunat toata durerea lumii in sufletul meu.



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

Ana, condoleante inca o data!

La noi se va face anul peste o luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


multumesc mult, Anca; si tie numai bine si putere!



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Ana Stroe, multa putere iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Tata imi e dor de tine de 2 saptamani nu stiu cum iti e ,nu ai vrut sa pleci cu mine dar am stat cu tine fiecare minut pana sa putut si sper ca ai vazut ca eu am inchis sicriu.Omuletule numai pot de dor si as vrea sa plang da nu pot.Tata te iubesc ,da-mi putere sa merg mai departe .

Tata avea 62 de ani a murit de cancer in 5 luni a fost gata sunt plina de durere fiecare injectie de morfina pe care i-am facut-o , ultimele 3 zile toate imi sunt in inima si suflet.

Ana multa putere.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Gusta, sincere condoleante si multa, multa putere iti doresc!
Si eu sufar enorm dupa tata, imi e atit de dor de el, au trecut doua luni de cind nu mai e si totul s-a intimplat atit de neasteptat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Al doilea an fara flori de 8 martie de la tata, cumplit! Am fost la cimitir, am plans, am vorbit cu el, greu, greu, greu. Parca nu mai vine soarele pe stada mea, asa ma simt. Peste tot unde merg, tot ce fac ma duce cu gandul la el, crunt. Mi-e asa de dor; azi noapte am visat ca am intalnit o persoana care semna leit cu el si eram tare bucuroasa ca am intalnit o persoana ce semana cu el. Mi-e tare dor de el si doare asa de tare, parca tot mai dureros este. Sper ca acolo unde este ii este bine.
TE IUBESC MULT DRAGUL MEU TATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Tata, imi e asa de dor de tine.....am citit de mii de ori ultimul tau sms trimis de Craciun, tare as mai vrea sa te mai aud, sa te mai vad.....imi lipsesti enorm tatal meu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Greu cu dorul asta,greu cu intrebari fara raspuns ,greu cu totul.Ma intreb daca e suparat pe mine ca i-am facut morfina, daca o sa ma ierte imi e dor nebun de el .I-am facut locul lui in casa cum sunt asa departe nu am cum ajunge la cimitir.Vorbesc cu el in gand pe strada oriunde dar nici un raspuns,tare as mai vrea sa-l visez.



Miha si Dana multa putere.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput