Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Multumesc din suflet pentru urari! Chiar anul asta sunt intr-o stare buna. Cred ca incep sa ma obisnuiesc cu varsta.

Va invit dragelor la:
papa ; cafea ; tort

vai ce mult mi-a trebuit sa editez
pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

La multi ani Belleanne! Iti doresc o viata frumoasa si linistita alaturi de printesele tale! Sa fii fericita!

Ali, m-ai facut sa rad ...pai deh, ochii care nu se vad se uita...barbatul tot barbat...lasa ca si Cristiana ii facea ochi dulci lui Raducu (apropo, sa-ti traiasca, Gabitza, tare frumusel mai e!)...asa ca...

Am vazut-o si pe febletzea mea (in materie de fetite) Mara "mare maestru bucatar"...

Eu azi nu mai ies...am iesit ieri destul si i s-a declansat suvoiul de muci, dar numai dintr-o nara...asa ca pas...

Ia uitati ce ar vrea fie-mea toata ziua sa faca...voiam mai demult sa-ti multumesc pentru idee Doloress...dar intre timp m-am razgandit

PS. Mi-am facut si eu cont pe facebook...dar la jucat jocuri on-line mi-a fost frica sa ma bag...mi-e sa nu devin dependenta...

Lumi, mami de bombonica Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

LA MULTI ANI, BELLEANE! SA FII SANATOASA, BUCUROASA SI DEVREME-ACASA! SA AI PARTE NUMAI DE LUCRURI BUNE SI FRUMOASE!

ALI, mami de Vlady si 19+ cu Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Buna fetelor!!!!
Belleane la multi ani cu sanatate si fericire multa, sa te bucure fetele tale iar sotul sa te iubeasca!!!
Cleo, da, mama ce mesaj frumos!
Laura bine ca ai reusit sa cumperi cele necesare! Si bine ca n-a mai fost nevoie sa te chinui si ca te-a ajutat B. Referitor la servici, lasa ca mai ai de stat cu bebelacii acasa, nu te mai gandi (deja) la asta! Oricum sa iti ajute Dumnezeu sa reusesti ce ti-ai propus!
Noi n-am iesit azi pe afara... Maine sper sa ajungem pe la ai mei intr-o mica vizita si o sa iau atunci si saniuta. I-a facut tata una atat de dragalasa... Abia astept sa o scot si eu cu saniuta ca prin zapada am iesit numai de manutza. Adora zapada fetita asta a mea, e de o curiozitateee...
Of... mi_bebelina, imi pare rau ca ai atata bataie de cap cu papalicu'... Nu stiu ce sfat sa iti dau, imi pare rau, dar am auzit ca functioneaza faza in care va puneti voi sa papati si... hop si bebe la voi in farfurie. Si Eva o face!
Alysh foarte tare faza cu retrasul in dormitor!
Desiree, da, asa e, eu mi-am luat de buna voie sau de nevoie toate responsabilitatile pe cap, dar si sotzul meu dragul de el se descurca foarte bine! Am sa il las mai des sa interactioneze asa pe termen lung.
Va pup pe toate.
Of... maine fac test (daca imi cumpara Iuby) Nici nu mai stiu ce vreau... Oricum, m-am rugat aseara ca de obicei si la sfarsit mi-am zis "faca-se voia Sa"
Simonacip, tu? Sau n-am citit eu? Ca m-am cam grabit...

YLARI

EVA mea

ticker

POZE

Edit, foarte tare tortul!!!!!!
Moaaama si papa bun ala m-a terminat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui BELLEANE

Multumesc din suflet pentru urari! Chiar anul asta sunt intr-o stare buna. Cred ca incep sa ma obisnuiesc cu varsta.

Va invit dragelor la:
papa ; cafea ; tort

vai ce mult mi-a trebuit sa editez
pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959


tu facusi mamicule fripturili alea si sosurili si torturili????
[yamy]



o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Cleo: nu inca; mai astept cativa ani si ma apuc de bucatareala serioasa.

pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleo78

Citat:
citat din mesajul lui BELLEANE

Multumesc din suflet pentru urari! Chiar anul asta sunt intr-o stare buna. Cred ca incep sa ma obisnuiesc cu varsta.

Va invit dragelor la:
papa ; cafea ; tort

vai ce mult mi-a trebuit sa editez
pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959


tu facusi mamicule fripturili alea si sosurili si torturili????
[yamy]



o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008


eu cred ca Mara i le-a facut, fara stirea ta

Lumi, mami de bombonica Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733a9f9f274d6633afc942" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Mi-am comandat o salata bulgareasca si niste clatite, intre timp am calcat un teanc de rufe si ma pregatesc de un somnic.

Belleane, vezi ca suntem burticoase pe forum si pozele alea sunt tare provocatoare, arata de nu se poate...asa...de o cina romantica

Laurita, Mi bebelina, eu i-am dat lui Vlad mancare bucatele inca de f mic...si iata, tot prefera mancarea mai maruntita..si el scuipa si ma scoate din minti...dupa un pranz arata bucataria mea ca dupa razboi, azi am avut impresia pt prima data ca a slabit destul de mult.

Simo, ai facut testul?

Ylari, hai-, da-mi un motiv sa ma imbat cu bere fara alcool

ALI, mami de Vlady si 19+ cu Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Ce ziceti de poza
asta?



pisica mama de Ana Maria(3.08.2003) si Elena Ruxandra(28.05.2008)
povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137959

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

La multi ani domnita! Sanatate maxima si sa-ti traiasca printesele, sa te faca fericita! (woops suna ca o manea...eu vroiam sa aiba un aer medieval ...probabil trebuia sa incep cu lume, lume...si la final sa bag un am spus)

Va pup!


Mergi la inceput