Regasiri (41)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny

Offtopic: stiti careva ceva ceai pt inainte de ciclu? ma umflu ca un balon(a se citi retin apa)



Stiam de ceaiul de cretisoara ca regleaza ciclul, si ca-i bun ptr femei, in general.Si mai era ceaiul de trifoi rosu, sper sa nu spun prostii, cauta si tu pe net de astea 2.

Lacramioara, ce-ai facut, ai gasit-o p-aia?

Bambo, sanatate capritei, cum ii mai este?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o ....

Fetelor, multumesc pentru sustinere, n-am gasit-o ieri, dar am de gand sa-i aduc la cunostinta ca are copilul dureri de spate si daca iese ceva la radiografie, infunda puscaria pana moare....
Pai ce sa-i spun, ca mi-a zis sa o respect, ca are parul alb.... Sunt convinsa ca si pe nepot il "iubeste" la fel.....
A mea cand era mai mica, a luat-o de nenumarate ori, de la copii mai mari, dar nu mi-am permis asa ceva, cel mult i-am atras copilului atentia.... Cum sa dai intr-un copil, cu atat mai mult cand nici nu-i al tau?

Bambo, eram la doi metri de ea.... nici n-am avut timp sa zic ceva, ca deja o altoise.... Multa sanatate Antoniei.

Dbunny, abia azi merg la medic.... ca nu am apucat.... sa vedem daca azi cand vin de la serviciu daca o mai prind.... Multumesc. Legat de ceai, nu stiu ce sa iti spun.... Mie medicul mi-a recomandat sa beau mai multe lichide si sa renunt la sare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va astept la Capitol nou

Mergi la inceput