* * * Bazar pentru Alina Donescu * * * (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

claudia74 Sincer, nu cred ca merge sa trimiti produse din Germania la fiecare persoana care liciteaza, texele sunt destul de mari din cate stiu.
DidiAlex a trimis un pachet mare cu toate hainutele pe care le avea de donat la cineva din Romania sa se ocupe de trimisul lor mai departe, insa nu mai stiu cat a costat-o trimisul pachetului. Daca vrei, pot sa o intreb.


Teodora, de Vladut (15.05.2007)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Livsy spune:

Buna dimineata tuturor,

Am vazut ca am castigat licitatia pt geaca de blugi si ma bucur ca am castigat-o. In dimineata asta trec sa depun banutii in contul pentru Alina.
Aseara am incercat sa gasesc o modalitate de a lua legatura cu Valenita, dar e drapt ca nu am incercat foarte tare si n-am reusit... Valenita, te rog, daca vezi acest mesaj da-mi un pm ca sa stiu unde sa trimit dovada platii si sa iti pot zice pe ce adresa sa trimiti gecuta.
MULTUMESC!

* * *

Cu tristete vad ca nu sunt deocamdata persoane interesate de obiectele oferite de mine... Nu stiu daca am voie sa le fac "reclama" dar cred ca pot sa va spun ca sunt practic noi si arata realmente foarte bine. Cui ii surad, sincer, nu trebuie sa aveti retineri, desi sunt mai scumpe si riscul, sa spunem asa, este mai mare... Imi cer iertare daca am suparat, am spus aceste lucruri pentru ca imi doresc s-o ajutam pe Alina si cred sincer ca cineva chiar se poate bucura de aceste lucruri dragute, pe care eu pur si simplu nu le-am prea purtat pt ca am avut altele care imi erau mai aproape de suflet.

Daca este cineva interesat(a) dar are retineri din cauza riscului mai mare, ne putem intalni si persoana in cauza poate vedea obiectele inainte de a depune banii pentru Alina - sau bineinteles poate decide sa nu le cumpere Cu conditia ca toate astea sa se intample in Bucuresti...

Multumesc si inca o data sper ca nu e cu suparare ca am indraznit...
O zi frumoasa tuturor

Cu drag,
Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ana nu iti face griji pentru ca sunt produse care stau mai mult in bazar si cum ale tale au un pret mai ridicat sigur asta este problema...poti sa faci reclama si este chiar f indicat

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valenita spune:

Livsy, am asteptat sa ma contactezi si sa-mi spui unde sa-ti trimit geaca. Trimite-mi un PM cu adresa ta.
In cazul in care esti noua pe aici si ai nevoie de alte lamuriri de orice natura nu ezita, o armata de oameni sunt gata sa-ti sara in ajutor :)
Alexandrina, te astept si pe tine sa-mi dai adresa sa-ti pot trimite pantofiorii.
Toate cele bune,
Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Livsy spune:

Gata, Valenita, am trimis pm.
Multumesc mult, TUTUROR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Livsy spune:

Tot eu!
As avea o intrebare: se obisnuieste sau este posibil ca obiectele oferite de noi pentru BAZAR sa figureze de asemenea la bazarurile (sau bazarele...?) tuturor celor pe care dorim sa-i ajutam aici? Adica sa fie trecute peste tot si acolo unde sunt persoane interesate sa se puna banutii pentru copilasul/persoana al carui bazar este.

Pe mine nu ma intereseaza anume sa ajut numai pe cineva, (cu Alina este totusi o alta poveste...), ci m-as bucura sa ii putem ajuta pe toti cei care au nevoie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am si eu de adaugat cateva produse in bazar,de aici incolo http://family.webshots.com/photo/2820989530101626593RAiwcx
Livsi le poti pune in toate bazarele

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Livsy Sigur ca se poate sa adaugi produsele pe care le ai de donat la toate bazarele. Oriunde se liciteaza, banutii sunt foarte bine veniti.

ancadragoman Multumim pentru produse.



Teodora, de Vladut (15.05.2007)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am primit si de la adra_bell si ankalaurava multumesc.
scuze de intarziere!!

mihaser pai vezi muma ca avui io dreptate?nu-i bai ca ii veni la fix..te pupam si multumim.

Printzesa adormita-un vot daca va place!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna
ma intereseaza sa licitez pentru produsele lui mihaser, rochita, fusta roz si bluza cu imprimeu , toate la redoute. Ce trebuie sa fac? ca nu am mai participat la un bazar pana acum. Scuze daca trebuie sa explicati din nou, banuiesc ca multi va intreaba.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput