Pestisori... pestisori... (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salut!

Ce sa va zic nici proaste , nici grozave .. a zis dr ceva de infertilitate secundara , si mi-a mai dat vreo 4-5 analize de facut pt mine si 3 pt. domnul.


Dar optimista cum sunt va fi totul bine si o sa am si eu bebele meu, nici nu ma gandesc!

Cryna , deci asa aveti zapada ! Ura!La bulgareala cu voi!

Nicoll , te incalzisi ?

Ely, felicitari ptr examene si bafta !

Dana

Mihaela, Danuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Spune-mi draguto.... Ce inseamna sex?
- Sex este cand te fardezi putin, intri la bar, faci ochi
dulci unui tanar, el te invita la cateva paharele, te culci cu el, si
el iti lasa pe masa ceva bani......
- Si ce inseamna sex bun?
- Sex bun este cand te fardezi putin, intri la bar, faci ochi
dulci unui tanar ,el te invita la cateva paharele, te culci cu el, si
el iti lasa o multime de bani pe masa....
- Si ce inseamna dragoste?
- Ah, dragostea este o inventie jidaneasca ca sa nu-ti plateasca!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

o seara placuta sirenelor

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

O dieta echilibrata inseamna cate o prajitura in fiecare mana.



Nu lua niciodata un somnifer si un laxativ in aceeasi seara.



Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina.



!!! Experienta este un lucru minunat: iti permite sa recunosti o greseala, atunci cand o repeti. !!!



Este mai usor sa obtii iertarea, decat permisiunea.



Constiinta este aceea care sufera, atunci cand restul partilor fiintei tale se simt atat de bine.



Greutatea normala: nu trebuie sa cantaresti mai mult decat frigiderul tau.



Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii - nu li se intampla prea des.



Daca trebuie sa alegi intre doua rele - alege-l pe cel pe care nu l-ai mai incercat pana atunci.



Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare.



Nu te baga in lumea drogurilor; suntem si asa destul de multi acolo



A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.



Pestele care lupta impotriva curentului.. . moare electrocutat.



Nu este important sa castigi! Este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.



Nu sunt complet inutil! Cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.



A gresi este omeneste. A da vina pe altul este si mai omeneste.



Cel mai important nu este "sa stii"! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.



Eu nu sufar de nebunie! Ma bucur de ea in fiecare minut.



Este bine sa lasi bautura. Mai rau este sa uiti unde ai lasat-o.



Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta.



Inteligenta ma urmareste, dar eu sunt mai rapid.



Fugi de tentatii, dar incet, ca sa te poata ajunge.



Exista o lume mai buna, dar este foarte scumpa.



A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.



Munca nu a omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risti?



Alcoolul omoara incet-incet. Nu conteaza. Ce, te grabesti?



!!! Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi: "trage" si "impinge". !!!



De ce sa bei si sa conduci, cand poti sa fumezi si si zbori?



!!! Nu bea la volan! Te lovesti de ceva si se varsa bautura. !!!



Se spune ca inotul face bine la silueta... Spun cei care n-au vazut inca balena.



Orice barbat are nevoie de o femeie, fiindca sunt o gramada de lucruri pentru care nu poti sa faci guvernul

vinovat.



!!! M-am sculat cu stangul: Mi-am imbracat camasa, s-a rupt nasturele, am luat servieta, i s-a rupt toarta, deja mi-e

frica sa fac pipi. !!!



Prieteni sunt acele persoane care te iubesc cu toate ca te cunosc bine.



!!! Nu-ti cumpara nimic ce are coada sau toarta. Va trebuie sa lucrezi cu ele. !!!



In momentele dificile ale vietii trebuie sa ridici capul, sa scoti pieptul in fata si sa spui cu hotarare: "Am

imbulinat-o!".



Daca esti in stare sa zimbesti cand ceva merge rau, este pentru ai gasit un tampit pe care sa arunci vina.



Ca sa-ti realizezi obiectivele, trebuie sa fii un visator... Asa ca nu mai pierde vremea, lasa totul balta si

du-te sa te culci!



Nevasta e persoana ce-i mereu langa noi sa ne ajute in rezolvarea marilor probleme, pe care nu le-am fi avut,

daca n-ar fi fost langa noi.



Daca intr-o zi simti un gol mare in stomac... mananca, caci sigur ti-e foame.








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Rasela: - Ma Itic, m-am gīndit bine si am hotarīt sa divortez!
Itic: - Cum asa, mai Rasela, dupa 40 de ani de casatorie? Dar ce-ti veni?
Rasela: - Pai tu-ti dai seama, mai Itic, ca īn 40 de ani tu nu mi-ai cumparat niciodata nimic?
Itic: - Pai nu mi-ai spus niciodata ca ai avea ceva de vīnzare!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Fetele cum firma noastra merge f bine,de azi nu mai avem netCat?Cine stie?
Dany la analize cu voi,sa aveti rezult cat mai repede si sa stiti cum stati si ce aveti de facut mai departe.Sigur ca vei avea BB tau.Asa cum am promis ca mergem la nunta la Cryna,venim si la bote zla voi.Ce zici,ne primesti?Multumim de bancuri!
Dana ma bucur din suflet ca Andrei este bine!Imi pare rau a nu aveti zapada,sa iti trimitem noi?Aici ninge fara intrerupere de azi noapte.
Azi daca nu am avut net,macar am invatat la munca.In 2-3 zile sunt gata cu primul curs.
Maine nu cred ca am cum sa intru,la munca nu cred ca se va intampla o minune,iar seara raman in Ploiesti,am simulare la un examen.
Deocamdata va ,sper sa intru mai tarziu.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


un piculet... fara prea mare chef de vorba dar... o sa scriu olecuta, totusi ...

Andanii, ma bucur ca a fost bine la antrenament si ca Andrei este mai bine . Muuulta bafta sa ninga si la voi!!!

Dany, multumim de glume si muuulta bafta cu bebe-ul ! O sa vina el, trebuie ! Bafta cu analizele .

Nicoll, succes mult cu simularea de examen si spor in continuare la invatat . Nasparlie faza cu net-ul de la munca dar, mno asta e ... la toate trei gagicile.

Io, in dupa-amiaza asta, fugii la orele de curs si... ma intorsai acasa cu dureri de cap si niste nervi de numa'-numa' ... ntzzz, ntzzz... ufff... iar amu, ma retrag la oleaca de si p'orma la ... sper sa nu mai fac noapte alba si sa dorm neintoarsa ... sper ...
Si... o sa dispar o vreme de pe aici... pana dupa sesiune ... ca sa nu va mai stresez si pe voi ... ...


V-am -at pe toate de noapte buna! Sa visati frumos ! &



Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Cryna ntzz,ntzz,ntzz cum zici tu.Cum sa dispari?Apari macar seara la raport,cum se pare ca vasfi si cazul meu.Si cum sa ne stresezi?Sa nu mai spui asa ceva.Sa ai vizionare placuta si sa dormi neintoarsa,asemeni unui bebelus.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

hello
bine ca toate dispareti acuma .... doamneeee ... las ca doua minute sa trimiteti un mesaj seara puteti nu ??? bafta la invatat cryna si nicoll

dany multumim de bancuri .... bafta la bebe

ely la voi cum e ???

baby nu mai zici nimic ????

ochi verzi iar ai disparut ????

nu ninge dom'le , nu ninge la noi ... in toata tara ninge numai la noi nu vreau si eu zapada

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaa si multumim pentru voturi

La noi sunt nameti... copiii fericiti... astia mari care trebe sa mearga cu masina, nefericiti... am dat la zapezi... in juma de ora era la loc

Acu nu mai ninge... poate ies cu ei pe afara, cu sania, pe la 12...




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Scrisori pt Mos Craciun&page=1" target="_blank">Scrisoare pentru Mos Craciun (ely1)


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput