Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> cea mai HOT defilare pentru aniversata noastra draga.
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery523.jpg" target="_blank">L.O.V.E. te asteapta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



La Multi Ani
LOVE all around in your life Happy day!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

L.O.V.E.L.O.V.E.L.O.V.E.

pentru sarbatorita noastra dragaaaa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili a lu cui e ziua azi ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

joann, cercul e destul de restrans, poti sa afli singura destul de usor, prin eliminare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Scumpele mele goldie girls, va multumesc din toata inima pentru urari , sunteti tare dragi sufletului meu.Nu am suficiente cuvinte sa va multumesc.
Va trimit toti ghioceii din lume, proaspat rasariti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai Joann, ia vezi prin eliminare, care goldie girl a mai ramas ...iti dau si un indiciu..IT'S ALL ABOUT LOVEEEE

Nu mai stiu kum ma cheama la ora asta...insa stiu www.youtube.com/watch?v=srNDUQAcHh4" target="_blank">WHO'S BAD

Si pentru ca e zi speciala ....www.youtube.com/watch?v=8A4ZNZhn0dI" target="_blank">o delicatesa pentru voi.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza, cea mai mare multumire ar fi sa-mi vezi fatza poate maine? sau nu iti place de fatza mea??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

cand ma apucai si io sa elimin aparu sarbatorita la orizont...


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj, uffff, maine sunt la examen pana la 13. Trebe sa dau fugutza acasa sa ma apuc de pregatiri pentru ca maine imi voi serba ziua ca azi e vineri...e post...si nu vreau.
Sper sa termin mai repede examenul, daca este asa te sun si iti spun pentru siiigur ca da!!! vreau sa te vad .Of, da Doamne sa termin repede examenul !!!!
JoAnn, multumesc mult
Don`t forget.....Is all about L.O.V.E

Mergi la inceput