Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

faza cu L.O.V.E ti se esplica in derect maine. sa zici la ce ora, mie imi e bine dupa 12.30 oricand.
moooooooooooooama da cati bani costa mey cumpara-ti o masina mai eftena
la defilarili lu altii io numa bag, am zis doar de diversiune sa vaz daca esti in zona

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



si www.youtube.com/watch?v=f-KRyys8w_8" target="_blank">asta e o defilare super hot


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...cred ca nu scosesi la defilare pe cine trebuie....atat poci sa zic. o fi hottt...da nu te vaz bine sau macar specifica ca doar privesti de departe

anka and a big smile....a very big one

mj daca JoAnn l-a defilat pe CTu tau asa simplu si fara problemuri...vreu si eu sa il defilez....ca vaz ca e la moda....si vreu si pe BAD sa il defilez? se poate? ca p[recedent iegzista

purple eu nu spun de cine m-am ocupat ieri la spa ca nu vreu sa ma ia JoAnn la 11 m, nu vreau sa ma hartuiasca again....nu recunosc nemic, am stat numai in berou si am supravegheat

ionaaaaaa undi esti? ce ia facut? sper ca e ghini picioru....si nu e nemic ingrijorator. astept sa iti vad cana de cafea p'aci

lisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey uite acilea defilare hot di tat....pt toate dumanele si domnisoarele goldie, dar si pentru privitoare
plizzzz have mercy



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn



si www.youtube.com/watch?v=f-KRyys8w_8" target="_blank">asta e o defilare super hot
www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael



Mai Joann, cred ca trebuie sa stai bine dupa canapeaua aia . Sau poate se ezista vreo esplicatie

Asa..oana..minunata esti...spune ca am stat doar eu cu Shadow si Ebony jr...ca doar Iona o activa pe Joann cu dark chocolate .

Lisa, anka, iona, mj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey purple...eu n-am esplicat unde erai tu si ce faceai eu am ridicat mainili si am spus clar si tare ca am foost la mare distanta de baietii lu JoAnn...ca sa nu puna drujba pe mine, sau sa insinueze ca le-am spotit ceva

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joann io una nu-sh de ce te bagi in treaba asta
retrage defilarea ca nu te vaz bine deloc. ai uitat vorba aia? BEAT IT. iaca am scris cu galbin ca daca ti se intampla ceva sa se stie de unde ti se trage niminea nu are voie sa-l defileze pe my lover, chiar daca e cel mai HOT. io sunt fata buna si de comitet cum zici tu, totu e sa nu ma starnesti cu arsenalu cre ca nu e cazu sa fac parada acilea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


nu dati ca sunt nevinovata .a fost doar asa o...afirmatie la fel de nevinovata...
si oricum am purtat tot timpul ...
intentia mea nu a fost sa il defilez pe baiatul lui mj...am vrut doar sa exemplific o defilare (o alta defilare) hot...

alta data o sa incerc sa imi controlez impulsul de a exemplifica

mai nou am inceput sa hartuiesc lumea

anka doar de 3 ori am privit defilarea ...hot di tat...sau imi iau si de la tine



www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io cre ca e mult mai safe sa ezemplifici defilarili hot ali lu baietii tai chiar daca nu e tot atat de hot ca ali lu my lover

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

cum vine asta mey mj...adica ce vrei sa insinuiezi cu "nu e tot atat de hot ca ali lu my lover" ha??? vrei sa zici ca baietii mei nu e hot sau sepsi sau toata gama de superlative ce deriva din astea??????? ...

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput