Goldie Pants - 33

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu ma bag la paruieli pt ca eu cred ca nici iona, nici sis nu au tiparit invitatia ...ceva agenturi straine.

Impotriva racelii si a frigului va recomand la ora asta un
www.youtube.com/watch?v=5SqDlmbWRaU&feature=PlayList&p=0119CC908388D6C0&playnext=1&playnext_from=PL&index=21" target="_blank">ceai

Noapte buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele.Scuze ca nu am mai intrat pe acilea dar am avut maraton wk-ul asta.So, la exam a fost bine, venit acasa, pregatit, party ...alea-alea.
ieri la fel
Partea proasta e ca tocmai dadusem si io 3 kile jos in 3 sapt , da juma de kil sigur l-am pus la loc
Mj, lasa mama ca ne vedem noi pana la urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
pana la urma ce a fost ...party sau paruiala , ca io nu am mai ajuns la adresa respectiva, adeca nu am mai nemerit-o din cauza ca am consumat pe drum rezervele de www.youtube.com/watch?v=lbwKVFmnGGs" target="_blank">mai mult...

ladies have a nice f. monday

era sa uit...serviti www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

oana pt ca tu nu bei cafea, te invit sa servesti din specialitatea de mai sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


o saptamana calda sa aveti



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

poftiti lawww.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> nu cred ca tre sa va rog

lisa sper ca spusele lui purple te-au pus pe ganduri eu n-am nici o legatura cu invitatia acele poze sunt facute cu muuult timp inainte sa te cunoasca pe tine iar concurenta s-a folosit de ele,dorind sa-mi boicoteze prezentarea care a avut un succes rasunator si peste hotare ma bucur ca n-ai cazut in plasa lor,ca nu s-a lasat cu paruiala si ca te-ai gandit de 2 ori inainte sa-ti amintesti unde ai ascuns armamentul acu tu esti printesa lui iar eu sunt printesa lu baietii mei

JoAnn eu savurez cafeaua si in locul lu oana

mj,anka
o saptamana frumoasa va dorim

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

Vad ca am intepenit cu toatele ..sau am inghetat. Deci, sa nu uitam:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetelor in apartamentul asta sufla crivatul ...faceti bine si aduceti bauturili alea hot...pt ca altfel ... o sa incep sa privesc la baietii vostri incendiari si apetisanti......poate la vreo camasa galbina ca soarili...sau la un pantalon goldie...asta asa ca sa ma incalzesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn nu cred ca ti-ai ales bine persoanili la care sa privesti ...total neinspirata alegerea, da esti pe picioarele tale faci ce vrei

poi eu azi am facut defilare, deci....eu am pus ceva hottttt....si mai ales al meu....

vrei ceva oxigen?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey urata treaba duamne fereste ca doar n-ati intepenit cum zice purple
hai mey ca daca va incalzeste sa va uitati la www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> my lover , poftiti va rog, www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">el e cel mai HOT .

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

uite mey oana , ce fata de comitet e mj in situatiuni de criza....ne lasa si pe noi sa ne incalzim sub razele soarelui ei

Mergi la inceput